Similar lots by type
-
#233
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/240 -
#168
Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.
Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220/240 -
#266
Een zeshoekige en een balkvormige lampenvoet van messing, versierd met een bloemendecor.
Un pied de lampe hexagonal et un rectangulaire en laiton, décoré d'un décor floral.No longer availableDim. h: 40 & 50 cm (z.k.)Estimate: € 40/60 -
#661Val St. Lambert
Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.
Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.No longer availableDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 80/120 -
#531
Een grote verchroomde bureaulamp met glazen buisjes in de kap. Art decostijl.
Une grande lampe de bureau chromée avec des tubes en verre dans l'abat-jour. Style Art Déco.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#172
Een paar kandelaars van verguld brons, gedragen door meerkleurig porseleinen papegaaien.
Une paire de bougeoirs en bronze doré, portés par des perroquets en porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/360 -
#87
Een bronzen lampenvoet mt kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour dans le style de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100/150 -
#31
Een grote bronzen tafellamp op klauwpootjes en met opschrift ‘Au point central”.
Une grande lampe de table en bronze sur pieds griffes et avec l'inscription 'Au point central.No longer availableDim. h: 63 cm (z.k.)Estimate: € 40/50 -
#346
Een vintage schemerlamp met metalen voet en glazen kap.
Une lampe de table vintage avec base en métal et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 40/60 -
#323
Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Un bougeoir en laiton, monté en lampe.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30/50 -
#608
Een paar designlampen van wit en rood kunststof.
Paire de lampes design en plastique blanc et rouge.No longer availableDim. h: 38 & 29 cmEstimate: € 40/60 -
#581
Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.
Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120/140 -
#308
Een balustervormige lampenvoet van crackleware.
Un pied de lampe en forme de balustre en craquelé.No longer availableDim. h: 72 cm (m.k.)Estimate: € 20/30 -
#336
Een messingen staande lamp met twee olielampen. Gemonteerd op elektriciteit. Met originele glazen. We voegen er een kleine tafel olielamp aan toe.
Un lampadaire en laiton avec deux lampes à huile. Monté électrique. Avec verres d'origine. Nous ajoutons une petite lampe à huile de table.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 50/60 -
#171
Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.
Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 850/1000 -
#73
Een lamp van blauw glaspasta.
Une lampe en pâte de verre bleue.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/100 -
#37
Een zuilvormig metalen bureaulampje.
Une lampe de bureau colonne en métal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#100
Een 18 K geelgouden geweven hallsnoer.
Collier en or jaune 18 K tissé.No longer availableDim. 61,15 gEstimate: € 1900/2000 -
#583
Een handgeknoopt wollen Naïnkleedje.
Une carpette Nain en laine nouée à la main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 100/120 -
#50
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,45 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,45 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 400/500 -
#49
“Straatdanser”. Ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening: Willy Sluiter. (1873 - 1949)
“Danseur de rue”. Etude colorisée sur papier. Porte une signature : Willy Sluiter. (1873 - 1949)No longer availableDim. 13,5 x 9 cmEstimate: € 80/120 -
#591
Een bronzen Boeddha met glazen steentjes.
Un bouddha en bronze avec des pierres de verre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/140 -
#282R. Raets
“Meisje”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Fille. Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 45/50 -
#94Perton
“Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#587
Drie verschillende decoratieve designvazen van gekleurd glas.
Trois vases design décoratifs différents en verre coloré.No longer availableDim. h: 47; 57 & 93 cmEstimate: € 60/80 -
#418Gustave Van Vaerenbergh
“Bûcheron”. Gipsen beeld. Gesigneerd en Marque Déposée.
“Bûcheron”. Statue en plâtre. Signée et Marque Déposée.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 60/100 -
#287
Een lotje bestaande uit een steigerend paardje van brons op grijs marmeren sokkel en een horlogehanger met koperen paardenhoofd.
Un lot composé d'un cheval cabré en bronze sur socle en marbre gris et d'un pendentif montre à tête de cheval en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 35/40 -
#194Paul MesselyPeriod: °1927
“Bloemen en kruiken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs et pichets. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 320/380 -
#404Barbie
Great eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35