Similar lots by type
-
#222Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100 / 180 -
#316Een paar mahoniehouten stoelen, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen en bekleed met beige fluweel.
Paire de chaises en acajou recouvertes de velours beige. Le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#187Een grote eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Grand coffre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 200 / 300 -
#76Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#158Een eikenhouten buffet met twee kleine naast twee grote paneeldeuren.
Un buffet en chêne à grandes portes et deux petites portes à côté de ceux-ci.No longer availableDim. 114 x 258 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#84Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.No longer availableDim. 73 x 82 x 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#106Een eikenhouten kastje met vier deuren en twee laden.
Une armoire en chêne à quatre portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 150 x 119 x 47 cmEstimate: € 100 / 160 -
#213Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gedraaide poten.
Une table ovale à rallonges en noyer et aux pieds torsadés.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#173Een Louis Philippe tweedeursgarderobe.
Une garde-robe à deux portes, style Louis Philippe.No longer availableDim. h: 207 cmEstimate: € 100 / 120 -
#296Een tweeledig eikenhouten hoekmeubeltje in neogotische stijl met opschrift “Ora et labora”.
Encoignure en chêne à deux corps de style gothique et inscrit “Ora et Labora”.No longer availableDim. h: 177 cmEstimate: € 120 / 200 -
#363Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20 / 40 -
#208Een lage trapeziumvormige vitrinekast. Tijdperk art deco.
Vitrine basse trapézoïde d’époque art déco.No longer availableDim. b:110 x 141 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#356Een notenhouten salontafel in Régencestijl met geaccoleerd blad.
Table de salon en noyer de style Régence. Tablette en accolade.No longer availableDim. Ø: 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#415Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.
Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#116Een eikenhouten lancierskast met twee laden onder de deuren.
Une armoire de lancier en chêne avec deux tiroirs en dessous des portes.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 180 / 240 -
#220Een tweeledige geloogd olmenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeuren en twee laden.
Vitrine à deux corps en orme clair. Le bas ouvrant à deux portes pleines et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 253 cmEstimate: € 80 / 120 -
#295Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.
Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#176Een klein kabinet van palissander- en ebbenhout met diverse laden, gefineerd met rood schildpad. XVIIe eeuw. Op bijpassende XIXe eeuwse consoletafel. Kleine letsels.
Un petit cabinet en palissandre et ébène avec divers tiroirs et finitions en tortue rouge. XVIIième siècle. Sur sa console assortie. Petits dégâts.No longer availableDim. 42 x 69 x 32 cm (kabinet)Estimate: € 500 / 800 -
#418Een wandkapstok met ovale spiegel en zeven haken.
Porte manteau mural à miroir ovale et sept crochets.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#245Een tweeledige Italiaanse vitrine van beigegepatineerd en gepolychromeerd hout met onderaan twee laden.
Une vitrine italienne en deux parties, en bois patinné polychrome, avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 100 / 150 -
#235Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Régence à couverture en tapisserie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#215Een eikenhouten tweedeurskast.
Armoire à deux portes en chêne.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#250Een eikenhouten kast met twee deuren naast een opening met legplanken.
Une armoire en chêne avec étagères et deux portes.No longer availableDim. b: 156 cmEstimate: € 200 / 300 -
#86Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#93Een schotel van glas met handgeschilderd decor.
Plat en verre à décor peint à la main.No longer availableDim. Ø 35,50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#308Grote reiskoffer uit het interbellum.
Une grande valise d’entre-deux-guerres.No longer availableDim. 93X53cmEstimate: € 40 / 60 -
#201Xavier RaphanelEen beeldje van verguld brons en ivoor van een koninklijke page. Omstreeks 1900. Een vingertje manco.
Une statue en ivoire et bronze représentant un page royal. +- 1900. Il manque un doigt.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 600 / 800 -
#288Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 170 / 250 -
#404Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#91Een beschilderd mondgeblazen glazen flesje.
Petite bouteille peinte soufflée à la bouche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#73Een ei van cloisonné op koper, versierd met een bloemenmotief in reliëf.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#368Een paar Kuan Yins van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Paire de Guanyin en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#350Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339Een paar modeprenten “La mode illustrée” en een muziekstuk “Festa Octobris.”
Deux images de mode venant de "La mode illustrée " et une oeuvre musicale venant du "Festa Octobris".No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#194Henri Pieter Edward RulPeriod: 1862 - 1942“Koeien bij de beek”. Olieverf paneel. Gesigneerd
"Vaches auprès du ruisseau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 100 / 180 -
#319Een eikenhouten hoekvitrine in twee delen met onderaan een paneeldeur en een lade.
Une vitrine en coin en chêne en deux parties avec en dessous un tiroir et une porte.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 60 / 80

