Similar lots by type
-
#799
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300 / 350 -
#782
Een groengepatineerde bijzettafel op wieltjes.
Une table d'appoint patine verte sur roulettes.No longer availableDim. 98 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#809
Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
Coffre en noyer ancien sur pieds patins.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#666
Een kleine commode in Lodewijk XV-inspiratie, versierd met bloemenmarquetterie.
Une petite commode Louis XV à décor de marqueterie florale.No longer availableDim. 77 x 62 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#790
Een plexiglazen console.
Une console en plexiglas.No longer availableDim. 73 x 115 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#756
Twee verschillende bijzetstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux chaises d'appoint en bois patiné blanc style Louis XV différentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#796
Een rond bijzettafeltje op centrale poot.
Une table d'appoint ronde sur pied central.No longer availableDim. Ø: 46; h: 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#814
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50 / 80 -
#795
Een vitrinekast met twee glijdende deuren.
Vitrine à deux portes glissantes en verre.No longer availableDim. 147 x 75 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#776
Een paar kleine notenhouten stoeltjes met gebogen rug en versierd met zwanenkoppen. Tijdperk Empire. Eén met gebarsten rugpaneeltje.
Paire de petites chaises en noyer à dossier incurvé et décorées de têtes de cygne. Epoque Empire. Une à dossier fissuré.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#794
Een kwartrond hoekkastje met één deur en een marmeren blad. Het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten. Deur opnieuw te bevestigen. Tijdperk Directoire.
Encoignure en quart de lune avec une porte et avec tablette en marbre. Décor d’incrustations de différents sortes de bois. Porte détachée. Epoque Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#804
Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.
Table ancienne en noyer. Avec allonge.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#812
Een messingen tafeltje met groen marmeren blad.
Petite table en laiton à tablette en marbre vert.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 40 / 80 -
#766
Een kastanjebruin gelakt art-deco cafétafeltje.
Une table de café art-déco laquée marron châtaigne.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#813
Een grijsgepatineerd bijzetkastje met zes laden.
Meuble d’appoint patiné gris ouvrantà six tiroirs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#736
Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#784
Een schildersezel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd hout.
Chevalet de style Louis XV en bois patiné or.No longer availableDim. h: 193 cmEstimate: € 120 / 200 -
#716
Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.
Un escalier de bibliothèque quart-rond avec quatre marches doublées.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 50 / 80 -
#800
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300 / 350 -
#700Cassina, Italia
Twee fauteuils van verchroomd metaal en leder, LC2, naar ontwerp van Le Corbusier.
Deux fauteuils en métal chromé et cuir, LC2, dessinés par Le Corbusier.No longer availableDim. 70 x 70 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#798
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300 / 350 -
#770
Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.
Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.No longer availableDim. 53 x 60 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#780
Een armstoel van zwartgelakt en goudgepatineerd hout in directoire-inspiratie
Un fauteuil en bois laqué noir et patiné or d'inspiration Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#806
Een bijzettafel van gefineerd hout met twee neerklapbare zijvlakken, versierd met ingelegde biezen. Twee laden in de gordel. Vroeg XIXe eeuw.
Table d’appoint en bois de placage avec deux abattants, décorée d’incrustations. Deux tiroirs en ceinture. Début XIXe siècle.No longer availableDim. b: 85 + 48 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“Op het veld”. Een grote bronzen groep op geaderd grijsmarmeren sokkel. Gesigneerd.
Sur le terrain . Un grand groupe en bronze sur socle en marbre gris décoré. Signé.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 1300 / 1600 -
#753
Twee handgemaakte schalen van groen en kleurloos glas. Vermoedelijk Italiaans werk.
Deux bols faits à la main en verre vert et incolore. Travail vraisemblablement italien.No longer availableDim. b: 69 & 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#223
“De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.
La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.No longer availableDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 660 / 800 -
#137Sitzendorf
“Edel koppel in koets met vierspan”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Achteraan gemerkt.
Couple noble en voiture avec chariot à quatre mains. Un grand groupe de porcelaine allemande multicolore. Marqué au dos.No longer availableDim. l: 75 cm; h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#466
Een antiek Chinees wollen tapijt met een decor van planten in vazen. Te reinigen.
Un tapis ancien en laine chinoise décoré de plantes dans des vases. A nettoyer.No longer availableDim. 150 x 240 cmEstimate: € 100 / 120 -
#52Joseph CoomansPeriod: 1816 - 1889
“Liggend naakt”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 21 januari ‘52.
Nu couché. Une étude au crayon sur papier. Monogrammée et datée du 21 janvier 52.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#547
Een paar grote dekselvazen van Imariporselein, versierd met vogels, bloeiende struiken en Fo-honden.
Une paire de grands vases à couvercle en porcelaine Imari décorés d'oiseaux, d'arbustes à fleurs et de chiens Fo.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#324
Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.
Un récipient en verre et un pêcheur en bronze, tous deux sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 11 & 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#507
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig Cantondecor.
Un vase en porcelaine chinoise récente avec un décor de Canton multicolore.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#176
Een donker tweeledige buffetkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet à deux corps en chêne foncé, le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 210 x 120 x 81 cmEstimate: € 100 / 150 -
#318
Een lot van vier kleine en vier grote glazen lampenkappen van ‘Art de France’.
Lot de quatre petits et quatre grands abat-jours en verre Art de France .No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#278
Een glazen tulpenvaas, opgebouwd uit een grote, met goudverf beschilderde groene vaas en zes kleinere kleurloze exemplaartjes.
Un tulipier en verre, construit à partir d'un grand vase vert peint avec de la peinture dorée et de six exemplaire incolores plus petits.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120