Similar lots by type
-
#435Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.
Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.No longer availableDim. H.57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#516Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#792Een groot lot varia met een koperen stoel, een werktafeltje met muziek, een koperen kandelaar, een kristallen plafonnière, porseleinen beeldjes en voorwerpen, diverse houten doosjes, enz.
Grand lot varié comprenant une chaise en cuivre, un table à ouvrage à musique, un candélabre en cuivre, un plafonnier en cristal, des statuettes et des objets en porcelaine et différentes boîtes en bois etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#774MautheEen driedelig aardewerken klokstelletje met een gedrukt blauw en wit decor. Klein letsel achteraan.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#754Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Een notenhouten eetkamer bestaande uit twee buffetten met marmeren bladen en een spiegel, een trumeau en een tafel.
Garniture de salle à manger en noyer comprenant deux buffets aux tablettes en marbre, un trumeau et une table.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#782Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 120 / 200 -
#641Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Vier gebogen poten met bronzen monturen.
Table ronde en bois de placage de style Louis XV. Quatre pieds volutes et montures en bronze.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#766Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Bureau à patine blanche de style Louis XV. Tablette en vachette.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 650 / 700 -
#767Een armstoel van witgelakt hout met fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois laqué blanc à couverture de velours. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#630Een gefineerd bridgetafeltje met gecanneleerde poten en een gevacheteerd blad.
Table à jeux en bois de placage aux pieds cannelés et tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#632Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200 / 400 -
#759Een bergère met poef van zwartgelakt hout en met beige stoffen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
Bergère et ottoman en bois laqué noir recouvert de tissu beige. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30à / 350 -
#645Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. 91 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#614Een buffetkast van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie met twee paneeldeuren langs een centraal klapblad en met drie laden boven- en onderaan.
Buffet en bois de placage décoré de marqueterie florale. Ouvrant à deux portes pleines flanquant un abattant et avec trois tiroirs vers le haut comme vers le bas.No longer availableDim. 135 x 200 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#756Vier armstoelen van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Quatre fauteuils en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#617Een kwartronde hoekvitrine in Engelse stijl. Bovenaan twee deuren met latwerk, centraal twee laden, onderaan twee paneeldeuren. Georgian stijl.
Encoignure-vitrine en quart de cercle de style anglais. Le dessus à deux portes vitrées à lattes, deux tiroirs centrales et le bas à deux portes pleines. Style Georgian.No longer availableDim. H. 212 cmEstimate: € 300 / 500 -
#426Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#788Twee kandelaars van zamak en albast. Kleine letsels.
Deux candélabres en régule et albâtre. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#629Een barmeubel in Lodewijk XV-stijl met twee maal twee paneeldeuren, versierd met ingelegde koperen motieven.
Meuble bar de style Louis XV ouvrant à deux fois deux portes pleines décorées d’incrustations de cuivre.No longer availableDim. 145 x 95 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#752Een octogonale Chinese piedestal van gesculpteerd hardhout met een marmeren blad.
Piédestal octogonal chinois en bois de fer sculpté. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#621Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd hout in Luikse stijl. Eén zijruitje onderaan gebarsten.
Vitrine à deux corps en bois sculpté de style liégeois. Dégât à l’une des vitres de côté.No longer availableDim. h: 226 cmEstimate: € 200 / 300 -
#786Een kleine commode van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeurtjes onder een lade.
Petite commode en chêne sculpté à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. 82 x 69 x 42 cmEstimate: € 6à / 100 -
#768Een driedelig klokstel van zamac en albast. De pendule versierd met een schilder. Klein letsel.
Garniture de cheminée trois pièces en régule et albâtre. La pendule surmontée d’un peintre. Petit dégât.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#191Een klein en een groot pompoenvormig theepotje van zilver, versierd met een drakendecor. Chinees werk.
Une petite et une plus grande théière en argent de forme citrouille. Décor de dragons. Travail chinois.No longer availableDim. 500 gEstimate: € 250 / 300 -
#588Een paar Satsuma vazen met een decor van personages.
Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages dans un intérieur.No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#446Een notenhouten bijzettafeltje op vier tapse poten en met los tafelblad. Een lade in de gordel. Rondom versierd met een ingelegde messingen bies. Begin XIXde eeuw.
Table d’appoint en noyer à quatre pieds toupies et tablette amovible. Un tiroir en ceinture. Tout autour une bande de laiton. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#240Een 18 karaats geel gouden geweven halsketting.
Chaîne en or jaune 18 ct tissé.No longer availableDim. 7,99 gEstimate: € 180 / 250 -
#659TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 182 x 62 cmEstimate: € 60 / 100 -
#698Een collectie van 45 Britse militaire mutskentekens. Hedendaags. Achteraan met fabricagemerk.
Collection de 45 insignes militaires britanniques contemporaines. Avec marque de fabrication au verso.No longer availableEstimate: € çà / 110 -
#724Frans Masereel“Grand place - Bruxelles”. Een houtsnede. Gemonogrameerd en gedateerd 1961 binnen de plaat en gesigneerd buiten de plaat.
“Grand’Place - Bruxelles”. Gravure sur bois. Monogrammée et datée 1961 dans la planche et signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#676Armstoel in eclectische stijl bekleed met roze fluweel. Begin XXste eeuw.
Fauteuil de style éclectique recouvert de velours rose. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#483“Egyptisch naakt met luipaard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Nu féminin égyptien au léopard”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#428LiebigDrie albums van met Chromoprenten. Verschillende thema’s, compleet.
Trois albums contenant des chromos. Différents sujets, complets.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#238HornbyEen antiek speelgoedmodel in oorspronkelijke doos.
Jouet ancien dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#440Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 200 / 240

