Similar lots by type
-
#303Twee verschillende confituurlepeltjes en een setje van een lepel en een vork van zilver. Allen Nederlands gekeurd.
Deux différentes cuillères à confiture et une suite d’une cuillère et d’une fourchette en argent. Poinçons hollandais.No longer availableDim. 115,75 gEstimate: € 30 / 50 -
#258Twee zilveren pillendoosjes, waarvan één met Duitse keuren. We voegen er twee verzilverde exemplaren aan toe, waarbij één gemerkt van Wiskemann. Gewicht zilver: 73g.
Deux boîtes à pilules en argent dont une aux poinçons allemands. Nous ajoutons deux exemplaires en métal argenté dont un de Wiskemann. Poids de l’argent 73 g.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#283Een reeks van twaalf kleine lepeltjes van zilver. Nederlandse keuren. Tijdperk art deco. In origineel etui. Jaarletter p voor 1925.
Suite de douze cuillères en argent. Poinçons hollandais. Epoque art déco Dans l’étui d’origine.No longer availableDim. 76,15 gEstimate: € 40 / 60 -
#308Een klein plateautje van gedreven zilver, versierd met drie engeltjes en bloemenranken. Engelse keuren.
Petit plateau en argent repoussé décoré de trois angelots et de guirlandes de fleurs. Poinçons anglais.No longer availableDim. 269,92 gEstimate: € 120 / 200 -
#539Een kleine riksja van zilver in kleine presenteervitrine.
Pousse-pousse miniature en argent dans une petite vitrine de présentation.No longer availableDim. 27,54 gEstimate: € 25 / 30 -
#91Een tweedelig serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. Jaren ‘20.
Couvert de service deux pièces aux manches en argent 800‰. Années ‘20.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#127Een reliëf van gedreven zilver met een voorstelling van het Heilig Hart in een achthoekig koperen schrijn met verzilverde kader. Chileens werk, XVIIe eeuw.
Un relief en argent repoussé représentant le sacré coeur dans un encadrement octogonal en métal argenté. Chili, XVIIe siècle.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 200 / 240 -
#301Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver met makersmerk ‘FC’ voor Frank Cobb & Co, Sheffield 1923.
Paire de candélabres anglais en argent. Orfèvre FC.No longer availableDim. 308,65 g - H. 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#307Een opengewerkt schelpvormig schaaltje van zilver. Keuren van Sheffield en makersmerk ‘JD & S’ voor James Dixon & Sons, 1903. Met importmerk.
Plat ajouré en forme de coquille en argent. Poinçons anglais, orfèvre JD & S.No longer availableDim. 226,75 gEstimate: € 100 / 120 -
#54Een serie van zeven zilveren lepeltjes en zes vorkjes.
Série de sept petites cuillères et six fourchettes en argent.No longer availableEstimate: € 65 / 75
Other lots in this auction
-
#759Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met fluweel.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#252Hans KitslaarPeriod: °1944“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 150 / 200 -
#159Gerard Cox“Duinlandschap.” Pastel op board. Gesigneerd.
“Paysage de dunes”. Pastel sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81Royal KopenhagenVier borden van blauw en wit porselein met winterse scènes. Uit de jaren 1965, 1975, 1976 en 1980.
Quatre assiettes en porcelaine bleue et blanche à décor de scènes hivernaux. Des années 1965, 1975, 1976 et 1980.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#448Messingen beeldje van de godin Sadaswati gezeten op een zwaan. Bengaals werk.
Statuette en laiton représentant la déesse Sadaswati assise sur un cygne. Travail bengali.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182M. Claes“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#38Vaas van brons met vogels. Centraal een glazen fluitglas.
Vase bronze aux oiseaux. Le centre présente une flûte en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#98Tafelklokje.
Pendule de table.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#722Een modern bestek van roestvrij edelstaal met vergulde details. Gemerkt 18/10. Compleet voor 12 personen en in een meubeltje met twee laden en op vier poten.
Couvert moderne en acier inoxydable aux détails dorés. Marque 18/10. Complet pour 12 personnes et dans un petit meuble à deux tiroirs et sur quatre pieds.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#119Ludo Lacroix“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#515EcuadorTwee halssnoeren van geslepen spondylusschelpen zonder slot, we voegen er twee doosjes losse schepjes en een grote schelp aan toe.
Deux colliers en spondylus taillé sans fermoir, nous ajoutons deux petites boîtes aux coquilles dépareillées et une grande coquille.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#769Twee stoelen en een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met lederen zit en rug.
Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120


