Similar lots by type
-
#117Drie verschillende borstels van sterling zilver en schildpad.
Trois brosses différentes en argent sterling et écaille.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#243Een wandelstok met een gebogen handgreep van zilver.
Une canne à manche en argent courbé.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 80 / 120 -
#238Een Russische wandelstok met een handgreep van geniëlleerd vermeil. XIXe eeuw.
Une canne russe à manche en vermeil niélé. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#118Een reeks van zes zilveren gildelepeltjes. Gemerkt ‘Dutalis’. Brugge St. Pieters. 800‰.
Une série de six petites cuillères de confrérie en argent. Marque ‘Dutalis’. Bruges St. Pierre. 800‰.No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#233Een wandelstok met zilveren handgreep in de vorm van een hand met een schedel.
Une canne à manche en argent représentant une main et un crâne.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#844Een lot boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.- “Het bezielde landschap”. P. Bonnechere.- “Tuinen van Leden”. P. Hill- “Architecturale gehelen in het Brussels gewest”. Christian Spapens- Grondbeginselen van de geschiedenis der bouwkunst”. A. Van Houcke.- Valentin Vaerwyck”. F. De Smet- “Herman Wouters glazenier”.- “Horta. Van Art nouveau tot modernisme”. F. Aubry- “Cornelis Floris”. H. Devisscher- “Hans Vredeman de Vries en de renaissance”. H. Borggrefe.- “Tot cier(..)
Un lot de livres portant sur l’architecture et l’architecture de jardin.- “Het bezielde landschap”. P. Bonnechere.- “Tuinen van Leden”. P. Hill- “Architecturale gehelen in het Brussels gewest”. Christian Spapens- Grondbeginselen van de geschiedenis der bouwkunst”. A. Van Houcke.- Valentin Vaerwyck”. F. De Smet- “Herman Wouters glazenier”.- “Horta. Van Art nouveau tot modernisme”. F. Aubry- “Cornelis Floris”. H. Devisscher- “Hans Vredeman de Vries en de renaissance”. H. Borggrefe.- “Tot(..)No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#591Luc Verschueren“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#843Elisée Reclus“Nouvelle géographique universelle”. Elisée Reclus. Ed. Hachette et Cie. Paris, 1876 - 1894. Deel XIV & XX ontbreken.
”L’Illustration”. Ed. Le Chevalier et Cie. Paris, 1876-1894. Partie XIV et XX sont manquants.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 450 / 650 -
#509Een Jugendstil bloempot.
Un pot à fleurs Jugendstil.No longer availableDim. h.27cm Ø 39 cmEstimate: € 150 / 170 -
#367“De avonturen van Mikkie en Oscar” & “De avonturen van Mikkie in Afrika”. Twee oude strips van omstreeks 1937.
“De avonturen van Mikkie en Oscar” & “De avonturen van Mikkie in Afrika”. Deux anciennes bandes-dessinées, vers 1937.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#612Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van vier wijzen en een leeuw. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant quatre sages et un lion. Encre sur papier.No longer availableDim. 108 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#443Een vaas van blauw en wit Chinees porselein gemonteerd als olielamp.
Un vase en porcelaine de Chine bleue et blanche montée en pied de lampe.No longer availableDim. h 38,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#777Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#219“Man met brief”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Madou.
”Homme et lettre”. Huile sur toile. Attribué à Madou.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 240 / 300 -
#193Pierre-Jules MènePeriod: 1810 - 1879“De valkenier”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Le fauconnier”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#360Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 100 / 150 -
#631Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.
Un pot à couvercle chinois en porcelaine polychrome, décor de dragons et perle enflammée. Marque Qianlong sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80


