Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wandelstok met een gebogen handgreep van zilver.
Een wandelstok met een gebogen handgreep van zilver.

Een wandelstok met een gebogen handgreep van zilver.

Une canne à manche en argent courbé.
Dim. l: 86 cm
SKU: 1906180243.
Category: Zilver.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #243
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #117

    Drie verschillende borstels van sterling zilver en schildpad.

    Trois brosses différentes en argent sterling et écaille.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #228

    Een wandelstok met een 925‰ zilveren handgreep in de vorm van een karikatuur met lange hoed. Gemerkt. XIXe eeuw.

    Une canne à manche en argent 925 ‰ en forme de caricature à chapeau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #233

    Een wandelstok met zilveren handgreep in de vorm van een hand met een schedel.

    Une canne à manche en argent représentant une main et un crâne.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #238

    Een Russische wandelstok met een handgreep van geniëlleerd vermeil. XIXe eeuw.

    Une canne russe à manche en vermeil niélé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #118

    Een reeks van zes zilveren gildelepeltjes. Gemerkt ‘Dutalis’. Brugge St. Pieters. 800‰.

    Une série de six petites cuillères de confrérie en argent. Marque ‘Dutalis’. Bruges St. Pierre. 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 100

Other lots in this auction

  • #530

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren en een lade.

    Un buffet en chêne aux portes à moulures et un tiroir.
    No longer available
    Dim. b: 136 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #60

    Een 18 karaats geel gouden ketting met een hand als hanger van 18 karaats geel goud.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. et un pendentif en forme de main en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,19 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #436

    Twee piëdestals en een vierkant bankje met rieten zit.

    Deux piédestaux et une banquette carrée aux sièges cannées.
    No longer available
    Dim. h: 45, 70 & 86 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #153
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #396

    Drie eikenhouten gigognetafeltjes in regencestijl.

    Trois tables gigognes en chêne, style Régence.
    No longer available
    Dim. b: 35, 45 & 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #193
    Pierre-Jules Mène
    Period: 1810 - 1879

    “De valkenier”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Le fauconnier”. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #453

    Drie voorstellingen van Vishnu op Garuda van gesculpteerd hardhout.

    Trois représentations en bois dur sculpté, Vishnu sur Garuda.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26

    Een eikenhouten eendeurskastje met smeedijzeren hengsels.

    Une petite armoire en chêne à une porte avec montures en fonte.
    No longer available
    Dim. 71 x 65 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #688

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van de keizerlijke hofhouding.

    Un vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de la cour Impériale.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #380

    Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.

    Une chaîne en or jaune tissé 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,70 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #136

    Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.

    Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.
    No longer available
    Dim. Ø: 105 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #711

    Een paar boekensteunen in speksteen.

    Une paire de serre-livres en pierre de lard.
    No longer available
    Dim. h.13 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More