#628Een zeldzame bajonet voor een Belgische Mauser M1889, gemaakt bij Hopkins and Allen Arms Company in Norwich, Connecticut in de Verenigde Staten. Omstreeks 1915. Met schede.
#633Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.
#629Een oude bajonet met een volledig stalen handgreep. Geen merktekens.
#627Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.
Une défense sculptée en forme de crocodile et une rangée de six petits éléphants en ivoire sur socle en bois.No longer availableDim. l: 56 & 38 cmEstimate: € 40 / 50
#500Een antieke wandelstok met een handvat van gesculpteerd ivoor in de vorm van een hondenkop.
#505JaldarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#83Een paar barokke engeltjes van verguld gips. Eén arm hersteld.
#107Paul Delvaux/Mira Jacob“Œuvre gravé.” Kunstboek met het volledige gegraveerde oeuvre van Paul Delvaux - gesigneerd met dedicatie gedateerd 1982.
”Oeuvre gravé”. Catalogue raisonné des gravures par Paul Delvaux - signé et dédicacé en 1982.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#97Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een taartschep, een paar borstels, een kommetje en zes lepels. We voegen er twee bestekleggers met leeuwtjes aan toe.
Un lot d’objets en argent, comprenant une pelle à tarte, une paire de brosses, un petit bol et six cuillères. Nous ajoutons deux porte-couverts avec des têtes de lions.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#319Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549“Stilleven”. Pastel op papier. Draagt een handtekening ‘Ratkowski’ en datering 1966.
#557Een Chinees theepotje van gesculpteerd agaat in de vorm van een pompoen, versierd met bladeren en het handvat in de vorm van een tak.
Une théière chinoise en agate sculptée en forme de potiron, décoration de feuilles et poignée en forme de branche.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 320 / 380 -
Deux assiettes en porcelaine, dont une petite chinoise, avec un décor de paysage bleu et blanc, l’autre assiette est japonaise, avec un décor floral. L’assiette chinoise comporte un cheveu.No longer availableDim. Ø: 16 & 20 cmEstimate: € 40 / 50