Similar lots by type
-
#422
Een lot ivoren miniatuurmeubeltjes. Enkele beschadigingen.
Un lot de petits meubles miniatures en ivoire. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#617
“Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 7,80 mm voor 6-schots-magazijnen. Met beukenhouten kolf. Geproduceerd in de Manifattura italiana d'Armi in Brescia. Onklaar gemaakt.
“Fucile Modello 1891”. Fusil italien 7,80 mm à verrou et au chargeur six coups. Crosse en frêne. Production de la Manifattura italiana d’Armi à Brescia. Démilitarisé.No longer availableDim. 130 cmEstimate: € 180/240 -
#593
Twee Lange Lijzen en een wijze van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes.
Deux longues élises et un sage en ivoire sculpté sur socles en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 500/600 -
#627
Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.
Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.No longer availableDim. 117 cmEstimate: € 180/240 -
#629
Een oude bajonet met een volledig stalen handgreep. Geen merktekens.
Ancienne baïonnette à manche entièrement en acier. Sans marques.No longer availableDim. l: 40 cm (met schede)Estimate: € 80/120 -
#611
“Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 7,80 mm voor 6-schots-magazijnen. Met notenhouten kolf. Geproduceerd in de Fabbrica d'Armi Torre Annunziata in 1900. Onklaar gemaakt.
“Fucile Modello 1891”. Fusil italien 7,80 mm au chargeur six coups. Crosse en noyer. Production de la Fabbrica d’Armi Torre Annunziata en 1900. Démilitarisé.No longer availableDim. 130 cmEstimate: € 180/240 -
#633
Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.
Un fusil Carcano modèle 1938 6,5 mm à verrou, produit par Terni en 1941.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 180/240 -
#730
Twee wandelstokken, waarbij één met een degen en de andere met een gemzenpoot en -hoorn als handvat.
Deux cannes, dont une contenant un sabre et l’autre avec une poignée en corne et pied de chamois.No longer availableDim. l: 87 & 94 cmEstimate: € 200/300 -
#451
Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een krokodil en een rijtje van zes olifantjes op houten sokkel.
Une défense sculptée en forme de crocodile et une rangée de six petits éléphants en ivoire sur socle en bois.No longer availableDim. l: 56 & 38 cmEstimate: € 40/50 -
#511
Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van Bongo-antiloop.
Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 40/50 -
#628
Een zeldzame bajonet voor een Belgische Mauser M1889, gemaakt bij Hopkins and Allen Arms Company in Norwich, Connecticut in de Verenigde Staten. Omstreeks 1915. Met schede.
Baïonnette rare pour un Mauser belge M1889, produite par Hopkins et Allen Arms Company à Norwich, Connecticut U.S.A. vers 1915. Avec gaine.No longer availableDim. l: 53,5 (met schede)Estimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#470Murano
Een clown met gitaar van meerkleurig glaspasta. Haarscheurtje aan de strik.
Un clown avec une guitare en pâte de verre polychrome. Cheveu au noeud papillon.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60/100 -
#800
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Parite de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#196
Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.
Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.No longer availableDim. 183 x 142 x 36 cmEstimate: € 2000/2400 -
#396
Twee mahoniehouten stoelen in Regencystijl, bekleed met rood fluweel.
Deux chaises en acajou, style Régence, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 800/900 -
#782Leo BervoetsPeriod: 1892 - 1978
Een dubbelzijdige potloodstudie van een liggend naakt en een lezende vrouw. De voorzijde gesigneerd.
Une étude en crayon représentant un nu couché et une femme qui lit. La partie frontale est signée.No longer availableDim. 17 x 25 xmEstimate: € 40/50 -
#330
Een paar halskettingen van barnsteen.
Une paire de colliers en ambre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#99Wim BosPeriod: 1906 - 1974
“Zicht op de haven van Rotterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le porte de Rotterdam”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#40
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en drie smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (letsel aan één smaragd).
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et de trois émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct (dégât à l’une des émeraudes).No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 200/300 -
#637
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.No longer availableDim. 88 cmEstimate: € 100/150 -
#509Gerard Cox
“Duinlandschap.” Pastel op board. Gesigneerd.
“Paysage de dunes”. Pastel sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#445
Een grote presse-papier met meerkleurige bloemvormige inclusies.
Un grand presse papier à inclusions polychromes florales.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60