Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
Dim. h: 208 cm
SKU: 3005170286.
Category: Meubel.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #286
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #790

    Een gesculpteerde armstoel met gecanneerde zit. Gerestaureerd.

    Un fauteuil sculpté à siège canné. Restauré.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #602

    Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee deuren onder twee laden in de gordel en bovenaan een centrale deur met zes spiegeltjes.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux portes sous deux tiroirs en ceinture. Le haut à une porte centrale miroitée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #655

    Een divan van mahoniehout in Louis-Philippestijl.

    Un divan en acajou style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #650

    Een klapsecretaire van bleek eikenhout met twee laden onder het klapblad.

    Secrétaire à pente en chêne clair ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. b: 96 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #755

    Een houten dienblad op opklapbaar statief.

    Plateau de service en acajou sur support amovible.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #805

    Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.

    Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #807

    Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #765

    Vier stoelen met rieten zit.

    Quatre chaises avec sièges cannés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #375

    Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met gecanneleerde poten.

    Table ronde en acajou à allonges aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #211

    Een eikenhouten hoekmeubeltje met opzet. Onderaan een paneeldeur en een lade, bovenaan een deur met negen spiegeltjes.

    Encoignure à deux corps en chêne . Le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à une porte à neuf petits miroirs.
    No longer available
    Dim. h: 255 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #618

    Een zwart en zilvergelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.

    Table d’appoint en laque noir de style Boulle. Ouvrant à un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #616

    Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.

    Petite vitrine chinoise en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #690

    Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout, de vier poten versierd met vossenkoppen. XIXe eeuw.

    Une table ronde en chêne sculpté avec les quatre pieds décorés de têtes de renards. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #605

    Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout, bestaande uit een zitbank, twee armstoelen en vier stoelen.

    Garniture de salon en noyer sculpté comprenant un canapé, deux fauteuils et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #609

    Een grote eikenhouten garderobe met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met dierenkoppen. XIXe eeuw.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes sculptés. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 196 x 166 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #769

    Een sober houten presenteerkastje.

    Petite vitrine de présentation en bois et verre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #580

    Een ligmeubel van eikenhout met groen fluwelen bekleding.

    Une chaise longue en chêne recouvert de velours vert.
    No longer available
    Dim. b: 195 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #607

    Een grenenhouten slaapkamer, bestaande uit twee eenpersoonsbedden, een garderobe en twee nachtkastjes.

    Chambre à coucher en sapin comprenant deux lits simples, une garde-robe et deux tables de chevet.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #612

    Een verlengbare eikenhouten tafel.

    Table allongeable en chêne.
    No longer available
    Dim. l: 142 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #370

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #646

    Een eikenhouten hangkastje met twee kleine laden binnenin.

    Petit meuble à suspendre en chêne, avec deux petits tiroirs à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #760

    Een eikenhouten bijzetkastje met drie laden.

    Meuble d’appoint en chêne ouvrant à trois tiroirs. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #545

    Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 99 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #665

    Een kleine eikenhouten commode met twee laden.

    Petite commode en chêne de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 86 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #442

    “Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 11 x 14,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #746

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 160 x 108 & 86 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #331

    Serie van 68 wijnglazen van geslepen halfkristal.

    Suite de 68 verres à vin en demi cristal taillé.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #371

    Een smeedijzeren kandelaar en een haardstel.

    Un chandelier en fer forgé et une garniture de cheminée.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #129
    Paule Bisman
    Period: 1897-1973

    “Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #254
    Romain Steppe
    Period: Antwerpen, 1859-1927

    “Marine met schepen”. Olieverf op een schilderspalet in een kader.

    “Marine et navires”. Huile sur palette du peintre dans un cadre.
    No longer available
    Dim. 25 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #604

    Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.

    Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #728

    Een driedelig klokstel van rood marmer en arduin. Tijdperk art deco.

    Une garniture de cheminée en trois parties en marbre rouge et pierre de taille. Art déco.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #608

    Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 243 cm
    Estimate: € 150@ / 180
  • #465

    Een vaas van geslepen bruin en groen glas, versierd met een vergulde fries met klassieke voorstellingen.

    Vase en verre taillé brun et vert décoré d’une frise doré aux personnages classiques.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #97

    Een wassen Madonna en kind onder stolp.

    “Vierge à l’enfant” en cire sous cloche.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #157

    Een wandklokje van zamak, versierd met een dameshoofd in reliëf. Compleet met slinger en gewichten. Tijdperk art nouveau.

    Une horloge murale en régule, tête de femme en relief. Complet avec balancier et poids. Période Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More