Similar lots by type
-
#566Een tweedeursgarderobe van gefineerd hout, versierd met inlegwerk van fruithout en paarlemoer in de vorm van bloemen en vogels.
Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 184 x 143 x 50 cmEstimate: € 180 / 220 -
#206Een Georgian bureau van mahoniehoutfineer met twee maal drie laden aan de zijkant en drie laden in de gordel. Het blad bekleed met kalfsleder.
Bureau Georgian double face en placage d’acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et de trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 137 x 75 cmEstimate: € 250 / 350 -
#330Vintage salontafeltje uit teak met omkeerbaar blad.
Table de salon vintage en bois de teck à tablette réversible.No longer availableDim. H: 32,5 cm . 70,5 x 70,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#604Een eikenhouten eendeursvitrine met een uitsparing. Bovenaan versierd met een bloemenguirlande.
Vitrine à une porte en chêne avec une niche. Le dessus décoré d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#384Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 50 / 80 -
#600Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.
Un piédestal en bois de placage et incrusté de cuivre, dans le style de Boulle. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 320 / 400 -
#726Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.
Etagère à journaux à trois niveaux et aux colonnettes torsadées.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 30 / 50 -
#599Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.
Piédestal en bois de placage aux incrustations de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 320 / 400 -
#586Een Engels bureau met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.
Bureau anglais ouvrant à trois tiroirs en ceinture, tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200 / 240 -
#765Paar antieke houten kerkstoelen met rieten zit.
Paire de chaises d’église anciennes aux sièges canées.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#380Een sobere kapstok met vier Delftse tegels.
Portemanteaux sobre décoré de quatre carreaux de Delft.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 50 / 70 -
#386Een rustiek eikenhouten bijzettafeltje.
Table d’appoint de type rustique en chêne.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#415Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes et un tiroir. Meuble de maîtrise du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 33 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#772Een apothekerskastje van zwartgelakt hout.
Meuble de pharmacie en bois noirci.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#425Een mahoniehouten armstoel met gecanneleerde poten.
Fauteuil en acajou aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#666Een lage commode met twee kleine en een grote lade.
Commode basse ouvrant à deux petits et un plus grand tiroir.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 50 / 100 -
#410Een rond tafeltje op balustervormige poot, eindigend in drie voluten.
Une petite table ronde sur un pied balustre central, terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 30 / 40 -
#370Een reeks van vijf rustieke armstoelen.
Suite de cinq fauteuils rustiques.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#779Een eikenhouten wijnrekje voor negen flessen.
Etagère à bouteilles en chêne. Place pour neuf bouteilles.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 30 / 40 -
#396Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20 / 40 -
#379Een rond eikenhouten tafeltje op driehoekige poot. Het blad met drie klapblaadjes.
Petite table ronde en chêne sur tripode. Tablette à trois abattants.No longer availableDim. Ø: 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#756Een eikenhouten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Table de salon en chêne à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 52 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Een speeltafel van gefineerd mahoniehout met vouwblad.
Table à jeux en placage d’acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. b: 81 cmEstimate: € 40 / 60 -
#820Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#131M. Van der Meeren“Oude vrouw met mand”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op houten sokkel. Gesigneerd.
"Vieille femme au panier". Une statue en bronze patiné sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#509“Compositie”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Rasa (?). Lichte beschadiging.
"Composition". Huile sur panneau. Porte une signature: Rasa. Quelques légers dégâts.No longer availableDim. 24,5 x 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#470Een driedelig kamerscherm.
Paravent à trois ventaux.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#317Val St. LambertTwee verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.
Deux vases différents en cristal taillé vert et incolore.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#271Een kalebasvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une gourde en faïence de Delft, décor fleuri polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#372Koperen luchtertje met drie lichtpunten en versierd met kristalen pareltjes.
Un petit lustre à trois bras, décoration de perles en cristal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 10,44 gEstimate: € 3300 / 3600 -
#6Een eikenhouten bijzetmeubeltje met twee laden.
Un petit meuble d'appoint en chêne à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 20 / 25 -
#737Boompje van halfedelsteen in een cloisonné bloempotje. Chinees werk.
Un petit arbre en pierres semi-précieuses dans une jardinière en cloisonné. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#391Een lot tin bestaande uit:Vijf bordjes, twee peper/zoutvaatjes, een wijwatervaatje, twee asbakken, twee schaaltjes en een flesje.
Un lot d'objets en étain comprenant cinq assiettes, deux poivriers et salières, un bénitier, deux cendriers, deux coupelles et une petite bouteille.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#562Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#453Een vaas en een schaal van geslepen kleurloos en bruin kristal. Randbeschadigingen aan de schaal.
Un vase et un plat en cristal brun et incolore. Dégâts au rebord du plat.No longer availableDim. h: 17; Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 60

