Similar lots by type
-
#158Een eikenhouten buffet met twee kleine naast twee grote paneeldeuren.
Un buffet en chêne à grandes portes et deux petites portes à côté de ceux-ci.No longer availableDim. 114 x 258 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#296Een tweeledig eikenhouten hoekmeubeltje in neogotische stijl met opschrift “Ora et labora”.
Encoignure en chêne à deux corps de style gothique et inscrit “Ora et Labora”.No longer availableDim. h: 177 cmEstimate: € 120 / 200 -
#356Een notenhouten salontafel in Régencestijl met geaccoleerd blad.
Table de salon en noyer de style Régence. Tablette en accolade.No longer availableDim. Ø: 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#220Een tweeledige geloogd olmenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeuren en twee laden.
Vitrine à deux corps en orme clair. Le bas ouvrant à deux portes pleines et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 253 cmEstimate: € 80 / 120 -
#316Een paar mahoniehouten stoelen, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen en bekleed met beige fluweel.
Paire de chaises en acajou recouvertes de velours beige. Le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#176Een klein kabinet van palissander- en ebbenhout met diverse laden, gefineerd met rood schildpad. XVIIe eeuw. Op bijpassende XIXe eeuwse consoletafel. Kleine letsels.
Un petit cabinet en palissandre et ébène avec divers tiroirs et finitions en tortue rouge. XVIIième siècle. Sur sa console assortie. Petits dégâts.No longer availableDim. 42 x 69 x 32 cm (kabinet)Estimate: € 500 / 800 -
#415Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.
Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#222Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100 / 180 -
#106Een eikenhouten kastje met vier deuren en twee laden.
Une armoire en chêne à quatre portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 150 x 119 x 47 cmEstimate: € 100 / 160 -
#295Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.
Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#187Een grote eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Grand coffre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 200 / 300 -
#235Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Régence à couverture en tapisserie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#116Een eikenhouten lancierskast met twee laden onder de deuren.
Une armoire de lancier en chêne avec deux tiroirs en dessous des portes.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 180 / 240 -
#173Een Louis Philippe tweedeursgarderobe.
Une garde-robe à deux portes, style Louis Philippe.No longer availableDim. h: 207 cmEstimate: € 100 / 120 -
#213Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gedraaide poten.
Une table ovale à rallonges en noyer et aux pieds torsadés.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#250Een eikenhouten kast met twee deuren naast een opening met legplanken.
Une armoire en chêne avec étagères et deux portes.No longer availableDim. b: 156 cmEstimate: € 200 / 300 -
#215Een eikenhouten tweedeurskast.
Armoire à deux portes en chêne.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#84Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.No longer availableDim. 73 x 82 x 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#86Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307Een Chinese tweedeurskast van zwartgelakt hout met een meerkleurig en verguld decor. Binnenin eveneens gedecoreerd en met glazen legplankje.
Une armoire Chinoise à deux portes en bois laqué noir et décor polychrome doré. L'intérieur est également décoré et comprends une étagère en verre.No longer availableDim. 135 x 100 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#208Een lage trapeziumvormige vitrinekast. Tijdperk art deco.
Vitrine basse trapézoïde d’époque art déco.No longer availableDim. b:110 x 141 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#363Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20 / 40 -
#76Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#245Een tweeledige Italiaanse vitrine van beigegepatineerd en gepolychromeerd hout met onderaan twee laden.
Une vitrine italienne en deux parties, en bois patinné polychrome, avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#87Een paar balustervaasjes en een kommetje van cloisonné op geel koper, waarbij de eerste met draken in het decor.
Paire de petits vases balustres et un bol en cloisonné sur cuivre jaune, les premiers décorés de dragons.No longer availableDim. h: 23 & 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#163Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van granaatappels op gele fond, onderaan gemerkt.
Deux assiettes en porcelaine chinoise avec décor polychrome de grenats sur fond jaune, porte une marque en dessous.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 320 / 380 -
#88Een paar houten en een paar metalen constateurs voor de duivensport.
Deux enregistreurs en bois et métal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#54Een handgeknoopt wollen Pakistaans tapijt.
Tapis du Pakistan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#183Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100 / 180 -
#320Edmond VerstraetenPeriod: 1870 - 1956“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200 / 280 -
#1Een antiek opgezette snotolf (Cyclopterus lumpus ofte lompvis).
Lump empaillé ancien (Cyclopterus lumpus ou grosse poule de mer).No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#186Een sobere eikenhouten commode met drie laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 129 cmEstimate: € 200 / 300 -
#48Slack & Brownlow, ManchesterEen aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.
Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#137“Meisje op paard”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Fille à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Botero.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 160 / 180 -
#21“The Self Interpreting Family Bible Containing The Old And New Testaments. To Which Are Annexed An Extensive Introduction, Marginal References & Illustrations, An Exact Summary Of The Several Books, A Paraphrase On The Most Obscure Or Important Parts.”: Selected from the writings of Brown, Scott, and Henry; Newcastle-on-Tyne, Adam & co, 1880.Messing sluitingen intact. vele kleuren tekeningen. Lederen binding met resten van verguldsel. Goede staat.
“The Self Interpreting Family Bible Containing The Old And New Testaments. To Which Are Annexed An Extensive Introduction, Marginal References & Illustrations, An Exact Summary Of The Several Books, A Paraphrase On The Most Obscure Or Important Parts.”: Selected from the writings of Brown, Scott, and Henry; Newcastle-on-Tyne, Adam & co, 1880.Fermetures en laiton intactes, images en couleurs. Liage en cuir et restes de dorure. Bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#399Maurice Stoelen“Kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Poules". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 40

