#47Een koekoeksklok van gebeeldhouwd perenhout. Zwarte woud.
#201Martenot, ParisGrote cartelklok in Lodewijk XV-stijl versierd met Vernis Martin bloemen en een jachtlandschap en met vuurvergulde bronzen in de vorm van rocailles en een bloementuil. Frankrijk, tijdperk Napoléon III. Kleine barstjes aan het lakwerk in de sokkel en aan de zijkanten van de klok.
Un grand cartel style Louis XV décoré de fleurs Vernis Martin et un paysage de chasse ainsi que des bronzes doré feu en forme de rocailles et bouquet de fleurs. France, Napoléon III.No longer availableDim. 150 x 55 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#86Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
#181Thioul, ParisEen muurpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met putti en een jonge vrouw.
Une pendule murale en bronze doré style Louis XV, décorée de putti et d’une jeune femme.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#321Een wandklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl. Met sleutel.
#759Twee verschillende Westminsterklokken.
Deux pendules Westminster différentes.No longer availableDim. b: 75 & 60 cmEstimate: € 30 / 50
#336Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#19“Zeilschip aan de kust bij een burcht en een ruïne”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
”Voilier auprès d’un château fort et une ruine”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#657Een Chinees houten tafelschermpje, versierd met een plaquette van fijn gesculpteerd schildpadhoorn met vogels in het decor.
#283Een verzilverd metalen Russische samovar. Met makersmerk ‘R67M’.
#405Twee messingen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
#704Een Afrikaans houten masker met gevlochten haren.
#403Een lot oude apothekerspotten, waarbij vijf porseleinen en één van glas.
#196Een tweedelige Chippendale bibliotheek met onderaan twee deuren naast drie gebogen laden. Bovenaan twee compartimenten in de kap.
Une bibliothèque à deux corps Chippendale, le dessous à deux portes et trois tiroirs courbés. Le dessus à deux compartiments et une coiffe.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#90Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een fancy diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant fancy de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 400 / 500