Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wandklokje in houten kast met beschilderingen rond de geëmailleerde wijzerplaat.

Een wandklokje in houten kast met beschilderingen rond de geëmailleerde wijzerplaat.

Pendulette murale en bois, peinte autour du cadran émaillé.
Dim. 40 x 40 cm
SKU: 2706170781.
Category: Klok.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #781
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #602

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.

    Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #258

    Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.

    Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.
    No longer available
    Dim. h 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #762
    Gerard Cornelis, Liège

    Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.

    Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #633

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complet avec clé et poids. Sur une petite chaise.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #665

    Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 243 cm
    Estimate: € 150@ / 180

Other lots in this auction

  • #9

    Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.

    Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h; 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #512
    Roman Zuzuk

    “Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    “Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #646

    Een tweedeursvitrine van eik in Lodewijk XV-stijl.

    Une vitrine à deux portes en chêne style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H. 165 x 131 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #120

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger van 18 karaats wit en geel goud in de vorm van een vlinder bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc et jaune 18 ct en forme de papillon serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 7,94 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #687
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. “De Tuftuf-Club”. Rode Reeks. Eerste druk. 1952. Redelijke staat.

    Suske en Wiske. “De Tuftuf-Club”. Série Rouge. Première édition. 1952. En bon état.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #342

    Een violontafeltje van wortelfineer.

    Table violon en ronce de noyer.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    Een oryxgewei.

    Ramure d’oryx.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #397

    Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.

    Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #273

    6 albums Historia “’s Lands Glorie’ I tot en met VI - compleet, plus een album “Himalaya en Karakoram”.

    6 albums Historia “’s Lands Glorie” I- VI, complet, plus un album “Himalaya en Karakoram”.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #680

    Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met gecanneleerde poten.

    Table ronde en acajou à allonges aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #791

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #155

    Een 18 wit en geel gouden ring bezet met een centrale peervormige diamant van ± 0,60 ct. en twee briljanten van telkens ± 0,10 ct.

    Bague en or jaune et blanc sertie d’un diamant de forme goûte central de ± 0,60 ct et de deux brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 6,51 g
    Estimate: € 1700 / 1900
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More