#613Een schouwpendule van gefineerd hout en vuurverguld brons in Lodewijk XV stijl en bekroond met een putto. Tijdperk Napoleon III.
Pendule de style Louis XV en bois de placage et bronze doré au feu. Surmontée d’un putto et sur une base de rocailles. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 450 / 500 -
#811Een lot van zes kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof waarvan twee met een slinger in de vorm van een schommelend meisje. Drie slingers ontbreken.
Lot de six horloges à coucou en bois polychrome et plastique dont deux avec le balancier en forme de fille à la balançoire. Trois balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#107Een replica van een Friese stoeltjesklok.
#751Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor op een koperen wijzerplaat. Werkende staat.
#814Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout, kunststof en metaal in diverse stijlen en uitvoeringen. Eén slinger ontbreekt.
#113UcraEen art deco schouwpendule van onyx en roze marmer met koperen schoeisel en druivenranken in de onderste hoeken.
Pendule art déco en onyx et marbre rose aux sabots en cuivre et aux vignes sur les coins bas.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#306Louis Jaquine, St. EtienneEen comtoiseklok van gedreven geel koper.
Lot de sept horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Quatre balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40
#60Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,0 gEstimate: € 150 / 200 -
#391Een paar mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
Paire de fauteuils en acajou de style Regency.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#631Een oude kris met sober gesculpteerd handvat en messingen schede.
#337“Chant d’amour”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
#800Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een glazen blad.
#174Een driedelig klokstel van geel koper in Napoléon III-stijl bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens zes lichtpunten.
Garniture de cheminée en cuivre jaune de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres, chaque fois à six lumières.No longer availableDim. 60 en 72 cmEstimate: € 200 / 240 -
#351Een bronzen damesprofiel op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
#443Zittende Lohan op rots. Chinees terracotta beeld met olijfgroen en bruin glazuur.
#356Een antieke wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl met zeven bronzen hangers.
Porte manteaux mural en chêne sculpté de style Louis XVI à sept crochets en bronze.No longer availableDim. 45 x 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#557Royal CopenhagenEen vide-poche van meerkleurig aardewerk. Binnenin versierd met een visdecor en een krab in hoog-reliëf op de rand. Onderaan gemerkt.
Vide-poche en faïence polychrome. L’intérieur décoré de poissons et une crabe en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#187Een mahoniehouten kistje met binnenin vier glazen parfumflesjes en een trechtertje. XIXde eeuw.
Coffret en acajou contenant quatre flacons en verre et un petit entonnoir. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120