Similar lots by type
-
#380
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#505
Een regulateur in gesculpteerd eikenhouten kast. Met slinger en sleutel.
Un régulateur dans une armoire en chêne sculpté. Avec balancier et clé.No longer availableDim. 78 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#137
“Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.
”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 160 -
#525Pied à Lassay
Een comtoiseklok van gedreven geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableDim. h: 165 cmEstimate: € 80 / 120 -
#545Hy Dognon à Saujon
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#535Louis Gaye à Lestele
Een comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#555
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#191
Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.
Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#470
Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 60 -
#500Junghans
Een regulateur in gebeeldhouwde kast, getooid met twee bronzen paardenhoofden.
Un régulateur dans une armoire en bois, décoration de deux têtes de chevaux en bronze.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 80 / 120 -
#455Schmid
Een pendule in de stijl van Neuchatel.
Une pendule, style Neuchatel.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#733
Een houten schouwklokje met opwindmechanisme. Achteraan gemerkt ‘FMS’. Jaren ‘30.
Une petite pendule de cheminée en bois avec remontoir. Marque au dos: ‘FMS’.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#460
Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#353Boch
Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, waarbij de dekselvaas getooid met een tempelleeuwtje. Onderaan gemerkt. Belgisch werk in opdracht van Royal Sphinx, Holland.
Une garniture de cabinet en trois pièces en faïence bleue et blanche, dont un vase à couvercle décoré d’un lion de temple. Marque sous la base. Travail belge pour Royal Sphinx, Hollande.No longer availableDim. h: 39 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#758Val St. Lambert
Twee vazen van geslepen mauve en kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan en met sticker.
Deux vases en cristal incolore et mauve. Un vase avec une marque sous la base et une étiquette.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#642Joseph Xavier VindevogelPeriod: 1859 - 1941
“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18.5 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#461
Een schotel van Imari porselein met een decor van bloemen, vogels en een landschap met vergulde details. Onderaan gestempeld.
Un plat en porcelaine Imari, décor de fleurs, oiseaux et un paysage aux détails dorés.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#659
Vijf modeltanks op schaal 1/35 als bouwpakketten van verschillende merken:- VM Co. - “Bischop MK I 25PDR.- VM Co. - “Valentine” IV MK III.- Academy - Warrior MCV.- Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V.- Italeri - M-24 Chaffee.
Cinq modèles de blindés à construire, échelle 1/35, de différentes marques:- VM Co. - “Bischop MK I 25PDR.- VM Co. - “Valentine” IV MK III.- Academy - Warrior MCV.- Tauro Model - Sturmpanzerwagen A7V.- Italeri - M-24 Chaffee.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#15
Een parelsnoer met zilveren slot 925 ‰ en twee zilveren kettingen 835 ‰ en één ervan met hanger bezet met één diamant oude slijp.
Un collier à perles à fermoir en argent 925 ‰ et deux chaînes en argent 835 ‰ dont une chaîne avec un pendentif serti d’un diamant ancienne taille.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#672Stephan Gorus
“Zeilboten op het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers sur le lac”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 30,5 x 35,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#201J. Moigniez
“Fazanten.” Brons met marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Faisants”. Une statue en bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 800 / 850 -
#697
Vijf iconen, met voorstelling van de Moeder Gods met aartsengelen, Christus en de apostelen,
(2), De Verrijzenis van Christus. Recent werk.
Cinq icônes la Mère de Dieu aux archanges, le Christ aux apôtres, (2), la Résurrection. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#318
“Le Portefeuille des Arts Décoratifs.” ‘Quatrième Série’. Ed. Labor et Artes, Paris. Bestaande uit 96 Phototypieën.
”Le Portefeuille des Art Décoratifs”. Edition ‘Quatrième année. 96 Phototypes.’No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#615
Chinese godheid van gebeeldhouwd hout.
Une divinité chinoise en bois sculpté.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#650
Een plaasteren vrouwenbuste. Een atelierstuk.
Buste de femme en plâtre. Pièce d’atelier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60