Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wandklokje van zamak, versierd met een dameshoofd in reliëf. Compleet met slinger en gewichten. Tijdperk art nouveau.

Een wandklokje van zamak, versierd met een dameshoofd in reliëf. Compleet met slinger en gewichten. Tijdperk art nouveau.

Une horloge murale en régule, tête de femme en relief. Complet avec balancier et poids. Période Art Nouveau.
SKU: 3005170157.
Category: Klok.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #148

    “Course Romaine”. Een pendule van donkergepatineerd zamak op groen marmeren sokkel.

    “Course Romaine”. Une pendule en régule sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #229

    Een cartelpendule van zwartgepatineerd en verguld koper met een handgeschilderd bloemendecor.

    Cartel en cuivre patiné et cuivre doré, décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #768

    Een regulateur met gesculpteerd houten kast. Begin XXe eeuw

    Un régulateur avec gaine en bois sculpté. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #176
    C. Brasseur à Paliseul

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.

    Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 200 / 350
  • #494

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een decor van vogels. Met slinger en gewichten, sleutel manco.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec un décor d’oiseaux. Avec balancier et poids. Sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 230
  • #608

    Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 243 cm
    Estimate: € 150@ / 180
  • #635

    Een Friese staartklok met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschapsdecor. De kast onderaan versierd met een opengewerkte voorstelling van een siervaas in messing. Eerste helft XIXe eeuw. Werkende staat. Ruitje gebroken.

    Pendule murale frisonne dite “staartklok” à cadran peint à la main présentant un paysage. Queue décorée d’une vasque ajourée en laiton. XIXe siècle. Vitre cassée, état de marche.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 280 / 360
  • #108

    Een schouwpendule van rood marmer en bronsbeslag, bovenaan getooid met een waterdraagster van bruingepatineerd zamak.

    Une pendule en marbre rouge et bronze, représentant une porteuse d’eau, en régule.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #277

    Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.

    Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #590

    Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.

    Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.
    No longer available
    Dim. h 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #248

    Een schouwpendule van rood marmer met bronzen leeuwenkoppen met ringen aan de zijkant. Werkende staat.

    Une garniture de cheminée en marbre rouge à têtes de lions aux anneaux sur les cotés. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #47

    Een houten schouwklokje met bronzen montuur in de vorm van een jonge vrouw met een bloem. Tijdperk art nouveau.

    Une pendule en bois avec monture en bronze en forme de jeune fille avec une fleur. Art nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #603

    Een Russisch kruis van brons met een beeltenis van Christus en de aartsengelen. Kleine beschadiging bovenaan. XIXe eeuw. We voegen er een vierkant reeisicoontje met een beeltenis van Christus aan toe. Resten van email bij de twee.

    Croix russe en bronze représentant le Christ et les archanges. Petit dégât à la partie supérieure. XIXe siècle. Nous joignons une petite icône de voyage représentant le Christ. Traces d’émail.
    No longer available
    Dim. 28 x 14 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #99
    Raphael Dubois
    Period: 1888-1960

    “De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #292
    V. Tsepov

    “Zicht op de Fontanka te St. Petersburg”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Vue sur la Fontanka à St. Petersbourg”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #342
    N. Daems

    “Stilleven met kruik en vruchten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte à la cruche et aux fruits”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #29

    Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, schalen en plateaus, serveerbestekken, enz.

    Un grand lot d’articles en métal argenté comprenant un service à thé, un service à café, plateaux, couverts de service etc...
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 270 x 190 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #565

    Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.

    Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #493

    Een rij olifanten (schade)(L. 95 cm) en een krokodil (L. 39 cm) van Afrikaans ivoor. Eerste helft XXste eeuw.

    Une file d’éléphants en ivoire africaine ( endommagée)( L. 95 cm) et un crocodile en ivoire africaine (L. 39 cm). Début XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #637

    Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas.

    Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #669

    “Landschap met ceders”. Pastel op papier. Draagt handtekening.

    “Paysage aux cèdres”. Pastel sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 47 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283

    Een lampenvoet van bruingepatineerd zamak met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany’s.

    Un pied de lampe en régule à abat-jour vitrail de style Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #534
    Isa Van der Zee
    Period: °1928

    “Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.

    “Composition”. Techniques mixte. Signée.
    No longer available
    Dim. 62 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More