Similar lots by type
-
#641
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een wucaidecor.
Un petit bol en porcelaine polychrome, décor wucai.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 100/140 -
#637
Een paar miniatuur armstoeltjes met bijhorend tafeltje van monochroom wit porselein, versierd met een polychrome bloem.
Deux fauteuils et une table miniatures en porcelaine monochrome blanche, décoration de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 180/220 -
#573
Een Chinese vaas van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine blanche et bleue avec décor de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 220/280 -
#613
Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine blanche et bleue, décor de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 100/120 -
#581
Een bolle vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Un vase en forme de bulbe en porcelaine chinoise avec décor blanc et bleu représentant des chiens Fo.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120/160 -
#671
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#678
Een paar buikvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, waarvan één met gerestaureerde hals. We voegen er een Chinese balustervaas met een meerkleurig landschapsdecor aan toe.
Quelques vases pansus en porcelaine chinoise, polychrome et décor de personnages, dont un vase avec le cou restauré. Nous ajoutons un vase balustre chinois avec décor paysage polychrome.No longer availableDim. h: 34 & cmEstimate: € 600/1000 -
#568
Een merkwaardig Chinees vaasje van meerkleurig porselein, versierd met een landschapsdecor.
Un petit vase chinois remarquable en porcelaine polychrome, décor d’un paysage.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 140/180 -
#633
Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120/160 -
#567
Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Guan Yin en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc de Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220/280 -
#591
Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Deux vases en forme carré en porcelaine céladon. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 240/280 -
#683
Een paar balustervaasjes van blauw en wit Chinees porselein met een bloemendecor.
Deux vases balustre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/100 -
#563
Een reizigerskruik van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels en gebladerte.
Un pichet de voyageurs en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’oiseaux et feuillage.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 250/300 -
#551
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 300/350 -
#623Wunsiedel
Een dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.
Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30/50 -
#616
Een schaaltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een vis.
Une coupe en porcelaine de Chine blanche et bleu , décor de poissons.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 80/120 -
#607
Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.
Une coupelle pentagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor représentant un coq.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120/160 -
#577
Een penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Un étui à pinceaux en porcelaine chinoise avec décor polychrome représentant des personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 140/180 -
#651
Een zehoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Une théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#604
Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.
Une coupe en porcelaine céladon avec décor blanc sur blanc.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120/160 -
#561
Een pompoenvormig theepotje van meerkleurig Chinees porselein met verzilverde monturen.
Une théière en forme de potiron en porcelaine chinoise polychrome et montures argentées.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#424
Cylindrische beker van Chinees porselein, met poederblauwe randen en een Europees bloemendecor. XIXde eeuw.
Chope cylindrique en porcelaine de Chine aux bords en bleu poudré et aux fleurs européennes. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 50/80 -
#673
Een paar porseleinen gemberpotten met een meerkleurig bloemendecor.
Deux pots à gingembre avec décor floral polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#582
Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.
Une boîte à thé en forme carré en porcelaine blanche et bleue avec décor de chiens Fo.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#734Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#196
Een eikenhouten buffet met opzet. Onderaan twee deuren onder een lade en met zwaar gebeeldhouwde stijlen en onderlijst. Bovenkast met twee beglaasde deuren. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw.
Un buffet en deux parties. le dessous comprenant deux portes et tiroir lourdement sculptés. Le dessus comprenant deux portes avec vitraux. Style Renaissance, fin XIXième siècle.No longer availableDim. H. 243 cmEstimate: € 400/500 -
#262Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#685
Een eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.
Une table en chêne aux pieds cannelés.No longer availableDim. 160 x 79 cmEstimate: € 120/200 -
#337Adams, England
“Cries of London”. Een reeks van drie borden van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Cris de Londres”. Une série de trois assiettes en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#176
Een eikenhouten garderobe met een deur rechts en smaller vast paneel links. De deur bovenaan voorzien van glas in lood. Omstreeks 1900.
Une garde-robe en chêne avec une porte avec vitrail à droite et un panneau fixe à gauche. +- 1900.No longer availableDim. 46 x 31cmEstimate: € 150/250 -
#739
Een ovale spiegel van verguld hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50/70 -
#764
Een geborduurde loper.
Couloir brodé.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 40/60 -
#53Hutschenreuther
Een brede kandelaar van polychroom en verguld porselein, versierd met twee musicerende putti. Onderaan gemerkt.
Large candélabre à quatre lumières en porcelaine polychrome et dorée surmonté de deux putti musiciens. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 40/60 -
#675
Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine. en met marmeren blad.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe à deux portes, un tiroir en doucine et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 147 cmEstimate: € 150/250 -
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 160/220 -
#416
Een gietijzeren tafelpoot.
Pied de table en fonte.No longer availableEstimate: € 50/60