Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.

Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.

Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.
Dim. 80 x 62 cm
SKU: 1906180129.
Category: Spiegel.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #129
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #162

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

    Un miroir en bois doré, style Baroque.
    No longer available
    Dim. 119 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #262

    Een Venetiaanse spiegel met glazen versieringen en geslepen motieven.

    Un miroir en verre de Venise à décor en verre taillé.
    No longer available
    Dim. 95 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #342

    Een eikenhouten spiegel.

    Un miroir en chêne.
    No longer available
    Dim. 65 x 41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #144

    Een vergulde spiegel in barokke stijl.

    Un miroir avec dorures, style Baroque.
    No longer available
    Dim. 121 x 73 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #247

    Een vergulde houten spiegel, versierd met leeuwenkoppen, een fruitmand en twee engelen.

    Un miroir, cadre en bois doré, décoration de têtes de lions, un panier à fruits et deux anges.
    No longer available
    Dim. 121 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #349

    Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #691

    Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.

    Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #145

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,77 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #437

    Een lot Chinees porselein, bestaande uit drie theepotjes en twee waterkommetjes. XIXe en XXe eeuw. Eén kommetje met haarscheur.

    Un lot de porcelaine de Chine, comprenant trois théières et deux bols à eau. Un bol comporte des dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #298

    “Bizon en tijger”. Een bronzen groepje.

    ”Bison et tigre”. Un groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #834

    “L’Illustration” Ed. Le Chevalier et Cie. Paris. Een lot gebundelde jaaruitgaven: 1850 deel I; 1857 delen I & II; 1858 delen I & II, 1859 delen I & II. 7 stuks.

    “L’Illustration” Ed. Le Chevalier et Cie. Paris”. Un lot d’annuaires : 1850 partie I; 1857 parties I & II; 1858 parties I & II; 1859 parties I & II. 7 pièces.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #473

    Een smal Afrikaans masker, bekleed met koper.

    Un masque africain, revêtement en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #110

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 80,55 g
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #642
    Val St. Lambert

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.

    Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #449

    “The Beatles solo”. Vier delen in stofhoes. Ed. Librero, 2013.

    ”The Beatles solo”. Quatre volumes, couvertures en tissu. Ed. Librero, 2013.
    No longer available
    Estimate: € 42 / 48
  • #213

    Een vijfdelig tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een klaptafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en cinq pièces en fer forgé blanc, comprenant une table à abattant et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #146

    Een driedelig salon, bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen. Epoque Empire. Beschadiging aan de bank, bekleding te vervangen.

    Salon trois pièces comprenant un canapé deux places et deux fauteuils d’époque Empire. Dégâts, couverture à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More