#739Een ovale spiegel van verguld hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50 / 70 -
#749Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#524Een spiegel van geslepen glas in Art Deco stijl.
#765Een staande spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
#362Een barokke spiegel van gebeeldhouwd notenhout.
#759Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met rozen.
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80 / 100
#228Een klein kamerscherm van gesculpteerd hout, versierd met naaldwerk achter glas.
#463Een gesculpteerd houten beeldje. Luba, Congo.
Une statue en bois sculptée. Luba, Congo.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#528Een opgezette roofvogel.
Un rapace empaillé.No longer availableDim. h 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#52Alphons Verleir“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#604Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.
#473Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#726BeloutjEen grote Kelim met horizontale banen.
#282Alberts“Ruïne met kippen”. Houtskool en gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
“Ruine et poules”. Fusain et gouache sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#648Een reeks van zes kommetjes van gepolijst onyx. In etui.
#580Een lot verschillende gebruikte en andere vaporisators eau de parfums en eau de toilettes. We voegen sjaaltje aan toe met schade en een cadeaudoos.
Lot de vaporisateurs contenant des eaux de parfum et des eaux de toilette. Nous ajoutons un châle (dégât) et une boîte de cadeau.No longer availableEstimate: € 40 / 80