#524Een spiegel van geslepen glas in Art Deco stijl.
#739Een ovale spiegel van verguld hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50 / 70 -
#759Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met rozen.
#389Een wandspiegel van gesculpteerd eikenhout.
#765Een staande spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
#362Een barokke spiegel van gebeeldhouwd notenhout.
Un miroir en noyer sculpté de style baroque.No longer availableDim. 83 x 58 cmEstimate: € 100 / 180
#566Een lang eikenhouten buffetkast met vier gemoulureerde deuren en vier laden. Lodewijk XV-stijl.
#261“Danseres met ringen”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Danseuse avec anneaux”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#480Quartz MoyneuxTwee vaporisators eau de parfum van 50 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 50 et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#468Een vaas van glaspasta. Kleine schilfer aan de rand.
Un vase en pâte de verre. Petit éclat au bord.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#184Paul NeuenbornPeriod: 1866-1913“Na de hoogmis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Après la messe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#342L. LaforceEen paar hoevezichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1913 & 1914.
Quelques paysages fermiers. Huile sur toile. Signées et datées 1913 et 1914.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 100 / 160 -
#501Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#159E. Roegiers“Vrouw in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50 / 70 -
#502Anne Stoop“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
“Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 74 x 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#527Een volledig krokodillenvel.
Peau de crocodile.No longer availableDim. L 209 cmEstimate: € 200 / 400