Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.

Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.

Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.
Online only
SKU: 2006180277.
Category: Spiegel.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #277
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #139

    Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.

    Deux bordures en dentelle machinale noire.
    No longer available
    Online only
    Dim. 230 x 9 en 520 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #60

    Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #241
    Jean Fossé

    “Danseres”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    “Danseuse”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1937.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281
    V. Tsepov

    “Zicht op de Fontanka te St. Petersburg”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Vue sur la Fontanka à St. Petersbourg”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #158

    Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.

    Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm (kruik)
    Estimate: € 80 / 100
  • #390

    Een zadeltas, twee kussens en een halsversiering van wol. Oosters werk.

    Une sacoche, deux coussins et une décoration de cou en laine. Travail oriental.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #382
    Vic Van Berckelaer

    “Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #199

    Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.

    Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 90 / 100
  • #19

    Een Chinees kommetje van blauw-wit en ijzerrood porselein. Schilfer en haarscheur. XIXe eeuw. We voegen er drie borden van Imariporselein aan toe

    Petit bol en porcelaine de Chine à décor bleu, blanc et rouille. Eclat et cheveu. XIXe siècle. Nous ajoutons trois assiettes en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 200
  • #30

    Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.

    Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #4

    Twee vazen van geslepen Boheems kristal. De grootste beschadigd aan de voet.

    Deux vases en cristal taillé de Bohème. Le plus grand abîmé à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #240
    Joseph Van Hoof

    “Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 30,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #53
    Royal Kopenhagen

    Vier borden van blauw en wit porselein met winterse scènes. Uit de jaren 1965, 1975, 1976 en 1980.

    Quatre assiettes en porcelaine bleue et blanche à décor de scènes hivernaux. Des années 1965, 1975, 1976 et 1980.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More