#816
Een ovale spiegel van verguld hout in empirestijl.
Miroir ovale à cadre doré. Style Empire.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#646
Coiffeuse en acajou de style Edward VII à tablette en marbre rose et avec miroir assorti.No longer availableEstimate: € 100/160
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.
#830
Geelkoperen fotolijst. Lodewijk XVI-stijl.
#282Palesse (?)
Twee marines. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Deux marines. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 80/100 -
#238
Grote kolompendule van albast. XIXde eeuw.
Grande pendule à colonnes en albâtre. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 200/300 -
#508Lesney “Matchbox”
Cinq voitures miniatures des années 60. En très bon état et dans les boîtes d’origine:- No. 40 Hay trailer.- No. 44 Refrigerator truck.- No. 58 DAF Girder truck.- No. 70 Grit-spreading truck.- No. 72 Standard JEEP.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#670Georges Rech Giorgio Armani
Twee verschillende zijden sjaaltjes.
#211Noblet, Paris en A.
Een klarinet in oorspronkelijke koffer. Gemerkt.
#47Capodimonte
Twee muzikanten van handgeschilderd biscuit. Gemerkt.
#753
#527
Liebig Chromos
Een volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.
No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 300/400 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 80/120