Similar lots by type
-
#23
Een lot curiosa, bestaande uit een oude Engelse boterkarnbokaal, een kruithoorn, een lintmeter en een bronzen maatlepeltje.
Lot de curiosités comprenant un moulin à beurre en verre et métal, une corne à poudre, une mesure en bronze et un mètre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#38Marklin
Een miniatuur wagon in originele doos met een pluche vuursalamander van het merk Steiff. We voegen er twee kleinere schaalmodellen van de Orient Express aan toe met bijbehorende DVD.
Un wagon miniature dans la boîte d’origine avec un salamandre en peluche de la marque Steiff. Nous ajoutons deux modèles plus petits de l’Orient Express avec DVD.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#58
Een inktstel van geslepen glas, brons en graniet. Begin XXste eeuw.
Encrier en verre taillé, bronze et granite. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#453
Twee presenteervitrines met kevers.
Deux vitrines de présentation aux scarabées.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#721Figaro, Paris
Een zinken kappersspoelbak op gietijzeren voet. Begin XXe eeuw.
Lavabo de coiffeur en zinc sur base en fonte. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#403
Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#97
Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#573Swarovsky
“Wonders of the sea - Eternity”. Een groep van geslepen kristal. In originele doos met certificaten en naamplaatje in afzonderlijk etui.
“Wonders of the sea - Eternity”. Groupe en cristal taillé, dans la boîte d’origine aux certificats et plaquette au nom dans un étui séparé.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#594
“Temple Bar in Dr. Johnsson’s time”. Een wassen hoogreliëf. Omstreeks 1900.
“Temple Bar in Dr. Johnsson’s time”. Relief en cire. Vers 1900.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 100/150 -
#64Cor Van Reken
“Rivierlandschap bij volle maan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#90S.T. Dupont Paris
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#542
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#433
Vier verschillende zuilvormige lampenvoeten, waarvan één olielamp van graniet en koper, één van koper, één van zamak en één met leder bekleed.
Quatre pieds de lampes différents en forme de colonnes dont une lampe à huile en cuivre et granite, une en cuivre, une en régule et une recouverte de cuir.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#286
Een grote linenpress van mahoniehoutfineer met twee deuren boven vier laden. XIXe eeuw.
Grand linenpress en placage d’acajou à deux corps. Le haut ouvrant à deux portes pleines, le bas à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 241 cmEstimate: € 250/400 -
#441
Een paar ganzen van Chinees porselein en een olifant gemerkt met roze driehoek.
Paire d’oies en porcelaine de Chine et un éléphant avec la marque au triangle rose.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#249
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 245 cmEstimate: € 400/600 -
#783
Een mahoniehouten bijzettafeltje.
Guéridon en acajou.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#694
Twee gravures:- “De kaartspeelsters”. In de plaat gesigneerd ‘Leo Van Aken’.- “Jachthond bij fazanten”. In de plaat gesigneerd ‘Verlat’.
Deux gravures:- “Les joueurs de cartes”. Signée dans la planche: Leo Van Aken.- “Chien de chasse aux faisans”. Signée dans la planche: Verlat.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#215
Een parelsnoer met een zilveren sluiting.
Collier de perles à fermoir en argent.No longer available