Similar lots by type
-
#403Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#453Twee presenteervitrines met kevers.
Deux vitrines de présentation aux scarabées.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#127Een wassen Madonna met kanten kleding. Onder stolp.
Vierge en cire vêtue en dentelle. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#38MarklinEen miniatuur wagon in originele doos met een pluche vuursalamander van het merk Steiff. We voegen er twee kleinere schaalmodellen van de Orient Express aan toe met bijbehorende DVD.
Un wagon miniature dans la boîte d’origine avec un salamandre en peluche de la marque Steiff. Nous ajoutons deux modèles plus petits de l’Orient Express avec DVD.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#58Een inktstel van geslepen glas, brons en graniet. Begin XXste eeuw.
Encrier en verre taillé, bronze et granite. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#23Een lot curiosa, bestaande uit een oude Engelse boterkarnbokaal, een kruithoorn, een lintmeter en een bronzen maatlepeltje.
Lot de curiosités comprenant un moulin à beurre en verre et métal, une corne à poudre, une mesure en bronze et un mètre.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#721Figaro, ParisEen zinken kappersspoelbak op gietijzeren voet. Begin XXe eeuw.
Lavabo de coiffeur en zinc sur base en fonte. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#116Een bonheur du jour van gefineerd hout. Het klapblad versierd met bloemenmarqueterie. XIXde eeuw.
Bonheur du jour en bois de placage. L’abattant décoré de marqueterie florale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#521FendiEen meerkleurige zijden sjaal. Gemerkt.
Châle en soie multicolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#123Twee vazen van Booms glas met vergulde friezen op de buik.
Deux vases en verre de Boom aux frises dorées sur les panses.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#319Hubert Malfait“Boerin met merrie en veulen”. Litho. Gesigneerd en genummerd V/X buiten de plaat.
“Fermière avec une jument et son poulain. Litho. Signée et numérotée V/X hors planche.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#152Pieter Van HavermaetPeriod: 1834 - 1897Twee portretten van een burgerkoppel. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
Deux portraits d’un couple bourgeois. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 10.0 x 77 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#448Een snuffbottle van gesculpteerd en roodgelakt hout met een koperen dekseltje, versierd met een landschapsdecor in reliëf.
Flacon à parfum en bois sculpté et laqué rouge. Couvercle en cuivre. Décor d’un paysage en relief.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#190Een 18 karaats geel goud ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,90 gEstimate: € 600 / 800 -
#720Een zakhorloge remontoir dubbele kast, genummerd. Gegraveerd en met voorstelling van een een smid met knecht in zijn smidse.
Remontoir à double boîtier. Numéroté. Decor gravé d’un maréchal-ferrant et son aide dans leur forge.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#642“Reigers in een landschap”. Een grisailletekening op katoen. Gesigneerd. Balinees werk.
“Hérons dans un paysage”. Dessin en grisaille sur coton. Signé. Travail balinais.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#620Vijf verschillende zilveren sleutelhorloge dubbele kast, één met zilveren sleutel in de vorm van een naakte dame en één van C. Detouche.
Cinq différentes montres à clé en argent à double boîtier, une avec clé en argent en forme de femme nu, une par C. Detouche.No longer availableEstimate: € 125 / 200 -
#559N. Martens“De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le baptême”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 240

