Similar lots by type
-
#23
Een lot curiosa, bestaande uit een oude Engelse boterkarnbokaal, een kruithoorn, een lintmeter en een bronzen maatlepeltje.
Lot de curiosités comprenant un moulin à beurre en verre et métal, une corne à poudre, une mesure en bronze et un mètre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#403
Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#721Figaro, Paris
Een zinken kappersspoelbak op gietijzeren voet. Begin XXe eeuw.
Lavabo de coiffeur en zinc sur base en fonte. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#127
Een wassen Madonna met kanten kleding. Onder stolp.
Vierge en cire vêtue en dentelle. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#453
Twee presenteervitrines met kevers.
Deux vitrines de présentation aux scarabées.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#58
Een inktstel van geslepen glas, brons en graniet. Begin XXste eeuw.
Encrier en verre taillé, bronze et granite. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#38Marklin
Een miniatuur wagon in originele doos met een pluche vuursalamander van het merk Steiff. We voegen er twee kleinere schaalmodellen van de Orient Express aan toe met bijbehorende DVD.
Un wagon miniature dans la boîte d’origine avec un salamandre en peluche de la marque Steiff. Nous ajoutons deux modèles plus petits de l’Orient Express avec DVD.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#371Bing
Een speelgoedfornuis van gietijzer en koper met spiritusvuur.
Poêle à jouer en fonte et cuivre aux feux à l’alcool.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#521Fendi
Een meerkleurige zijden sjaal. Gemerkt.
Châle en soie multicolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#580Burberry
Een zwart lederen handtas.
Sac de soir en cuir noir.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#715
Drie kleine zilveren gegraveerde zakhorloges remontoirs dubbele kast. Genummerd. Twee te herstellen.
Trois petits remontoirs en argent à double boîtier. Numérotés. Deux à réparer.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#33
Twee paar verzilverd metalen kandelaars, waarvan twee in Engelse stijl.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont deux de style anglais.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#52Royal Copenhagen
Serie van vier ingelijste ronde plaquettes met classicistische voorstellingen in reliëf. Achteraan gemerkt.
Suite de quatre plaquettes rondes encadrées aux représentations classiques en relief. Marque au verso.No longer availableDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#337
Een tafellamp op bronzen voet met florale motieven en met een kap van glas in lood, versierd met een pauwendecor.
Lampadaire en bronze décoré de plantes stylisées. Abat-jour dans le goût de Tiffany’s présentant une queue de paon stylisée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 180/220 -
#39A. Dubois
Een art deco vaas van aardewerk versierd met reigers.
Vase art déco en faïence à décor de hérons.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#60Les must de Cartier
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#719Baron
“Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60/80 -
#614Tilley
“Landschap”. Olieverf op karton. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Paysage”. Huile sur carton. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#304
“Mme Vigée-Lebrun en haar dochter”. Olieverf op doek. Naar Elisabeth Vigée Lebrun.
“Mme Vigée-Lebrun et sa Fille”. Huile sur toile. D’après Elisabeth Vigée-Lebrun.No longer availableDim. 91 x 64 cmEstimate: € 150/200