Other lots in this auction
-
#222Alphonse Mora
“Bomen bij een rivier”. Houtskooltekening op paneel. Gesigneerd.
« Des arbres au bord d'une rivière ». Dessin au fusain sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 25 / 40 -
#199Yadviga Alexandrovka MatsievskaPeriod: 1916-1996
“Kiev, Botanische Tuin”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven, met vermelding van een tentoonstelling in 1967. Klein letsel.
"Kiev, jardin botanique". Huile sur carton. Attribué au dos, mentionnant une exposition en 1967. Petits dégâts.No longer availableDim. 40 X 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#9
Lot van vijf boekgravures m.b.t. ambachten: De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Pruikemaaker, De Kaarsemaaker, De Schaatemaaker. Evenals Gheboden ende uyt-gheroepen bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25. September 1687 (m.b.t. openbare faillissementsverkopen - op zwaarder papier gelijmd). Stadsecretaris A.Van Valckenisse volgde zijn vader en grootvader in die functie op.
Lot de cinq gravures de livres liées à l'artisanat : De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Wigemaaker, De Candlemaker, De Schaatemaaker. Ainsi que Gheboden ende uyt-gheroep bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25 septembre 1687 (concernant les ventes publiques de faillite - collées sur du papier plus épais). Le secrétaire municipal A.Van Valckenisse a succédé à son père et à son grand-père à ce poste.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#33
Een schouwklokje van hout, metaal en kunststof. Het slingertje met twee porseleinen kindjes met jurk. Achter glas. Kleine restauratie aan een hoekje van het deksel en een sierelementje achteraan licht beschadigd.
Une pendule de cheminée en bois, métal et plastique. Le balancier avec deux enfants en porcelaine avec robe. Derrière une vitre. Petite restauration à un coin du couvercle et un élément décoratif au dos légèrement abîmé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#658Goebel, Germany
“Strickliesl”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 69.
"Strickliesl". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 69.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#603Goebel, Germany
“Unter der Lanterne”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste editie uit de ‘Trio Collection’. 1996. Onderaan gemerkt en genummerd 10638/20.000. No. 757. Op houten voetstukje.
"Unter der Lanterne". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Première édition de la 'Trio Collection'. 1996. Marqué et numéroté 10638/20.000 en bas. no. 757. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 55 / 80 -
#389
“Oosters tafereel.” Pastel op papier. Draagt handtekening.
"Scène orientale." Pastels sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. h 30 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#259René Van Eyndhoven
Een paar stillevens met bloemenmanden. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1998.
Une paire de natures mortes aux paniers de fleurs. Huile sur toile. Signée et datée 1998.No longer availableDim. 0 x 40 cmEstimate: € 100 / 160 -
#454Goebel, Germany
“Markt-Christel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.175. Laatste uitgave 1997.
"Markt-Christel". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°175. Dernière édition 1997.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#234
“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
« La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#96
Een gebeeldhouwd eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XVI-stijl.
Bureau à abattant en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableDim. 98 x 91 x 45 cmEstimate: € 200 / 220 -
#601Nadal
Een beeldje van Spaans porselein. Genummerd.
Une figurine de porcelaine espagnole. Numérotée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50