Other lots in this auction
-
#717Een zittende Guanyin met twee kindjes. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et deux enfants. Porcelaine monochrome blanche, esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#535Corgi Toys 104“Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. Zeer goede staat. In originele doos.
”Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. En très bon état.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#425Guy (?) Lemaire“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#664J. Roels“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#471Een houten wandklok met een handgeschilderd bloemendecor. Zonder slinger.
Une pendule murale en bois à décor fleuri peint à la main. Sans balancier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#64Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881“Koeien”. Een studietekening. Potlood op papier. Draagt een handtekening.
”Vaches”. Une étude. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#678Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XV-stijl. Het werk op batterijen.
Un cartel en bronze, style Louis XV. Travail sur batteries.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 200 / 230 -
#475Theepot van Chinees porselein met decor van lange lijzen in uitsparingen.
Une théière en porcelaine de Chine, décor de longues elises .No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#189Louis KoopmanPeriod: XIXde eeuw“Spes Patriae. Een optocht van verklede kinderen bij een theater Odéon, voorzien van een oranje en een Nederlandse vlag, als hoop van het vaderland”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan.
”Spes Patriae. Une parade d’enfants déguisés devant le théâtre Odéon avec un drapeau hollandais, espoir du patrimoine”. Huile sur panneau. Signé à droite en bas.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#268Een damhertengewei op muurplaat.
Un bois de daim sur attache murale.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#62Bichebois“Vue générale du Pèrre-Lachaise”. Een lithografie naar een werk Fichot.
”Vue générale du Père-Lachaise”. Une lithographie d’après une oeuvre par Fichot.No longer availableDim. 24,5 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#458Twee albums met postzegels allerlei.
Deux albums de timbres postes.No longer availableEstimate: € 100 / 120

