Other lots in this auction
-
#418Een speculaasvorm in de vorm van een herder.
Un moule à spéculoos en forme de berger.No longer availableDim. 62,5 x 27,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#467Lot Chinees en Japans porselein: een schotel, een Canton bordje, een theekopje en schoteltje en een bowl met dubbele wand.
Un lot de porcelaine chinoise et japonaise: un plat, une assiette Canton, une tasse à thé et sous-tasse, un petit plat et un bol a double paroie.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#750Een deels witgepatineerd bijzettafeltje met wortelnootfineer en met één lade.
Une petite table partiellement à patine blanche, bois de placage de ronce et à un tiroir.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 140 / 160 -
#127Een paar schemerlampen met glazen kappen, versierd met glazen parels en gekleurde pendeloques.
Une paire de lampes aux abat-jour en verre, décoration de perles en verre et pendeloques de couleur.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25 / 40 -
#507Een bronzen Thaise Bodhisattva.
Un Bodhisattva en bronze thaï.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 200 / 260 -
#18Een oude Franse jachthoorn.
Un ancien cor de chasse français.No longer availableDim. l:65 Ø 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Een reeks glazen van geslepen kleurloos kristal met gegraveerde versieringen, bestaande uit twaalf champagnefluiten en twaalf wijnglazen.
Une série de verres en cristal taillé, décoration gravée, comprenant douze flûtes à champagne et douze verres à vin.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#400Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#777“Collection S. Bing” - Complete catalogus van de Oosterse collectie. In 6 delen en met originele kaft.
”Collection S. Bing - Complete catalogus van de oosterse collectie”. En six volumes et couvertures d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#358Een porseleinen kommetje met meerkleurig porselein met messingen montuur en een siervaasje van Samson.
Un petit bol en porcelaine polychrome et montures en laiton et un petit vase de Samson.No longer availableDim. l: 32 & h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 700 / 800 -
#168ASC“Batmobile”. Een speelgoedauto op batterijen met motorgeluid en zwaailicht. in originele doos. Jaren ‘60.
”Batmobile”. Une voiture jouet sur piles, à gyrophares et bruit de moteur. Emballage d’origine. Années ‘60.No longer availableEstimate: € 300 / 400

