Other lots in this auction
-
#665Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#717Een zittende Guanyin met twee kindjes. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et deux enfants. Porcelaine monochrome blanche, esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#282M. Van Paemel“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘88.No longer availableDim. 69 x 54,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#897Zes boeken, uitgegeven door ASLK als ‘Prijs van de Spaarkas’:- Westerse kunst, van de catacomben tot het einde van de 15e eeuw.- Antieke kunst.- De voorgeschiedenis van Europa.- Westerse kunst van de XVIe tot en met de XXe eeuw.- Renaissance, barok en rococo in Europa.
Un lot de six livres, édition ASLK ‘Prijs van de Spaarkas’:- Westerse kunst, van de catacomben tot het einde van de 15e eeuw.- Antieke kunst.- De voorgeschiedenis van Europa.- Westerse kunst van de XVIe tot en met de XXe eeuw.- Renaissance, barok en rococo in Europa.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#617Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#145Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,85 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de marquises ayant un poids total de ± 1,20 ct et d’un rubis central de ± 0,85 ct.No longer availableDim. 4,29 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#846Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 106 x 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#352Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Zomers straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue estivale”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#724Jacques Vander ElstPeriod: 1925 - 1991“Hoevezicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Vue sur fermette automnale”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 68 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en een centrale gele diamant van ± 0,25 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 et un diamant central jaune de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 450 / 550 -
#408Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 20 - 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#623Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240

