#560Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#325Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
#440Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
#379Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.
No longer available -
#335Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.
#345Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
#551,1Indisch wandtapijt met paillettes.
No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200 / 250 -
#480Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.
#360Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
#495Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
#291Volkstedt“Jongetje met engeltje”. Een beeldje van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt. Kleine restauratie aan één van de vleugeltjes.
#513Een gesculpteerde slagstand, versierd met dieren in reliëf. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw. Op houten staander.
Défense sculpté décorée d’animaux en relief. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#553Een lot Aziatica, bestaande uit een bronzen purba, een scepter en een Katar.
Lot d’objets asiatiques comprenant un purba en bronze, un sceptre et un katar.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#47Een bronzen bel naar XIVe eeuws voorbeeld.
#544Indische tangka met diverse personages. India, omstreeks 1900.
Tangka indien représentant plusieurs personnages. Vers 1900.No longer availableDim. 95 x 72 cmEstimate: € 180 / 240 -
#685Een driedelig klokstel van verguld en verzilverd zamak onder stolp in Louis-Philippestijl. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vier lichtpunten. Eén stolp gebarsten. XIXde eeuw en recent opnieuw gepatineerd.
#18Een geslepen coupe van blauw Boheems kristal en een groene van Val St. Lambert.
Coupe en cristal taillé de Bohème colorée bleu dans la masse et une coupe verte de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#4Lot lijsten bestaande uit:- een nieuwjaarsbrief uit 1878 van Jules Vanderelst aan zijn ouders.- “De drinkende violist”. Ets gesigneerd buiten de plaat: Louis Titz.- een gesigneerde ingekleurde foto van een jongedame met grote hoed. Begin XXste eeuw.
Lot de cadres dont:- Lettre du Nouvel An de 1878 par Jules Vanderelst à ses parents.- “Le violoniste buvant”. Eau-forte signée hors planche Louis Titz.- Photographie d’une jeune femme au grand chapeau, signée et colorée à la main. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#731Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
#215Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,10 ct. Art deco model.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3,10 ct. Modèle art déco.No longer availableDim. 21,70 gEstimate: € 3600 / 4000 -
Lot de faïences comprenant quatre assiettes creuses, deux assiettes plates et un plat à décor “Old Willow”. Nous ajoutons deux assiettes aux représentations historiques.No longer availableEstimate: € 20 / 40