Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wedgewood cachepot met klassieke figuren in reliëf.
Adams

Een wedgewood cachepot met klassieke figuren in reliëf.

Un cache-pot Wedgewood, figures classiques en relief.
Dim. Ø: 20 cm
SKU: 2409190401.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #496

    Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 77 x 123 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #842

    Twee boeken m.b.t. Cinema. 1982.

    Deux livres en relation avec le cinéma. 1982.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #347

    Een paar goudgepatineerde smeedijzeren wandkandelaars met korenhalmen.

    Une paire de candélabres en fer forgé doré, épis.
    No longer available
    Dim. L. 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    Een staande klok met eikenhouten kast.

    Une pendule de vestibule avec armoire en chêne.
    No longer available
    Dim. 245 x 52 x 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #388

    Een hoge vaas van kleurloos glas.

    Un vase haut en verre incolore.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #277

    “Mignon organette”. Een vroeg XXe eeuws draaiorgel met ponsrollen.

    ”Mignon organette”. Une orgue, début XXème siècle. Avec rouleaux à musique.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #527

    Een paar lampenvoeten van verguld brons in de vorm van musicerende tempelwachters.

    Une paire de pieds de lampe en bronze doré sous forme de gardiens de temple en musique.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm (66 cm met kap)
    Estimate: € 100 / 120
  • #329
    J. Mattues

    “Koppel in een landschap”. Een gesneden houten bas-reliëf. Gesigneerd.

    ”Couple dans un paysage”. Un bas-relief en bois. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 82 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #294

    “Vrouw en kinderen bij het raam.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Femme et enfants près de la fenêtre”. Huile sur panneau. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #711

    Een aardewerken tulpenvaas met blauw op wit decor. Schilfer en restauratie. Onderaan gemerkt.

    Un vase tulipe à décor bleu sur blanc. Eclat et restauration. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #202

    “Herenportret. Joseph Corneille Vermoelen”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw.

    ”Portrait d’homme. Joseph Corneille Vermoelen”. Huile sur toile. Ecole belge, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 83 x 70 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #568

    Een gesculpteerd stenen altaartje met een bronzen Boeddhabeeldje.

    Un petit autel en pierre sculptée avec une statue de Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More