#544Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemen, vogels en vlinders”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs, oiseaux et papillons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#69Elixir d’AnversEen publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.
#805Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.
#645Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#665Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
#349Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#761Een gebeeldhouwd houten beeld. Kuba, D.R. Congo.
Une statue en bois sculpté. Kuba, Congo.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 50 / 100 -
#568Een gesculpteerd stenen altaartje met een bronzen Boeddhabeeldje.
Un petit autel en pierre sculptée avec une statue de Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100