#833Een decoratief handgeschilderd metalen schaalmodel van een Franse tweedekker.
Une miniature d’un bi-plane en métal peint à la main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#427Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een groen kruikje, een Chinees flesje met stop, twee pennenhouders, twee dekseldoosjes, een sierjardinière met vogeltjes en een sierstukje in de vorm van een boomstronk.
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant une carafe verte, un flacon chinois avec bouchon, deux porte-plumes, deux boîtes à couvercle, une jardinière à oiseaux et une pièce de décoration sous forme de tronc.No longer availableDim. h: 5 - 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#492Drie Indische gouachetekeningen op zijde, waarbij een Indo-Perzische voorstelling van een civiele rechtszaak, een Mysoreaanse voorstelling van een respectbetuiging aan een hoogwaardigheidsbekleder en een kleine Zuid-Indische scène aan de poorten van een paleis.
Trois dessins de gouache sur soie indiens, dont une représentation indo-persane de procès civil, une représentation mysoréenne de respect et une scène sud-indienne aux portes d’un palais.No longer availableDim. 31 x 21, 30 x 19 & 20 x 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#74817 boeken. Meubelstijlen, glaskunst, geschiedenis e.d. Luc Engen. “Het Glas in België”. Ed. Mercatorfonds 1989. Zeer goede staat, met stofwikkel en huls. Dominique Marechal. “Meesterwerken van de Brugse Edelsmeedkunst”. Ed. Stichting Kunstboek 1993. Zeer goede staat, met stofwikkel. Francis J.B. Watson. “Le Meuble Louis XVI”. Ed. Les Beaux Arts, Paris 1963. En 14 andere.
17 livres en relation avec des styles de meubles, verrerie et histoire e.d. Luc Engen. “Het Glas in België”. Ed. Mercatorfonds 1989. En très bon état, avec protection anti-poussières et enveloppe. Dominique Marechal. “Meesterwerken van de Brugse Edelsmeedkunst”. Ed. Stichting Kunstboek 1993. Très bon état. Avec protection anti-poussières. Francis J.B. Watson. “Le Meuble Louis XVI”. Ed. Les Beaux Arts, Paris 1963. Et 14 autres.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#129R. Cosyns“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#281Een goudweegschaaltje in houten kistje. Compleet met gewichtjes.
#124“Zittende jonge vrouw”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
#592Een butlerspiegel in goudgepatineerde lijst.
Un miroir majordome à encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 70 / 80 -
”Personnages dans les dunes”. Huile sur toile. Monogramme ‘CTA’.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 120 / 180