Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wedgewood cachepot met klassieke figuren in reliëf.
Adams

Een wedgewood cachepot met klassieke figuren in reliëf.

Un cache-pot Wedgewood, figures classiques en relief.
Dim. Ø: 20 cm
SKU: 2409190401.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #718

    Een gesculpteerd albasten snuffbottle.

    Un flacon ‘snuffbottle’ sculpté en albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #274

    “Fantasielandschap bij fontein.” Naaldwerk in kader.

    ”Paysage de fantaisie et fontaine”. Tapisserie sous verre.
    No longer available
    Dim. 71 x 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574

    “Personages in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogramleerd ‘CTA’.

    ”Personnages dans les dunes”. Huile sur toile. Monogramme ‘CTA’.
    No longer available
    Dim. 41 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #783

    Een antieke theepot van Naams aardewerk. Randschade aan het deksel.

    Une théière antique en faïence de Namur. Éclat au couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #196

    Een mahoniehouten tweedeursvitrine, versierd met fraai houtsnijwerk.

    Une vitrine à deux portes en acajou, décoration de gravures sur bois.
    No longer available
    Dim. 215 x 156 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #265
    Dinh Van Paris

    Een roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #208

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques, gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze à pendeloques en cristal, montées sur l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #309
    Eugene Van Mierlo
    Period: 1880 - 1972

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue fermière”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #873

    Een lot Boheems kristal.

    Un lot de cristal de Bohème.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #331
    Val Saint-Lambert

    Grote coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Une grande coupe en cristal taillé, vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. 30 diameter
    Estimate: € 120 / 200
  • #246

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #425

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More