Other lots in this auction
-
#892
Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
Un vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#243
Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600 / 650 -
#392Luigi Bardi
“Costume della misericordia di Firenze”. Een ingekleurde gravure. 1830.
”Costume della misericordia di Firenze”. Une gravure en couleurs. 1830.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#402Yvonne Couron
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signé et daté 1940.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#135
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#815
Een lot ruitersbenodigdheden, bestaande uit een paar hielsporen met lederen band, een enkel ijzeren spoor, drie metalen en en twee lederen stijgbeugels en een bit.
Un lot d’accessoires de cavalier, comprenant une paire d’étriers à lanières en cuir, un étrier en fer, trois en métal et deux en cuir et un mors.No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
#117
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Van de Kerckhove. Gegoten bij Delhove te Brussel.
Un buste féminin en bronze à patine d’après une oeuvre par Van de Kerckhove. Coulé par Delhove à Bruxelles.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 240 -
#600
Een Engelse mahoniehouten armstoel.
Un fauteuil en acajou. Anglais.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309Eugene Van MierloPeriod: 1880 - 1972
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#828
“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#719
Vijf meerkleurig porseleinen wandklokjes. Gerestaureerd.
Cinq petites pendules murales en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 25 cmEstimate: € 50 / 55 -
#308
Een albasten jongevrouwenbuste. Achteraan gesigneerd. Klein letsel achteraan.
Un buste de jeune femme en albâtre. Signature au dos. Petit dégât au dos.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120