#208Een design houten vloerlamp in geometrisch design op metalen voet.
#239Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
#167Een lot van 2 kunststoffen bustes van een jongen en meisje met hoofddeksel.
A lot of 2 plastic busts of a boy and girl with headgear.No longer availableOnline onlyDim. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#189Een lot van vijf kleine wollen karpetten, Mori, Perzisch en mechanisch.
#261Een vintage glazen karafje met bloemdecor in tin, onderaan onleesbaar gesigneerd.
A vintage glass decanter with flower decoration in tin, signed illegibly at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 15 / 20 -
#50Twee verzilverde metalen en twee roodkoperen kandelaars.
Two silver-plated metal and two red copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. 15 & 23,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#248Een serveerwagentje van hout. In orde te brengen.
A wooden serving trolley. To be restored.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 77 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#102Een Italiaans porseleinen bloemenornamentjes.
An Italian porcelain flower ornament.No longer availableOnline onlyDim. 19 cmEstimate: € 20 / 40 -
#175“Happy Buddha with 5 children”. Een meerkleurig Chinees porseleinen beeldje.
"Happy Buddha with 5 children." A multicolored Chinese porcelain figurine.No longer availableOnline onlyDim. 24 cmEstimate: € 25 / 50