#128Een houten schaaltje met Japanse taferelen.
A wooden bowl with Japanese scenes.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 37 x 22 cmEstimate: € 10 / 20 -
#118Een porseleinen schotel met floraal decor. Verso gemerkt.
#75Een modernistische messing vaas, vermoedelijk ca 1960.
A modernist brass vase, presumably circa 1960.No longer availableOnline onlyDim. h 23 x Ø 11 cmEstimate: € 15 / 25 -
#37Een paar menorah’s van gegoten messing.
A pair of cast brass menorahs.No longer availableOnline onlyDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217Een Aziatisch gesculpteerd houten masker.
#257Twee parfumflesjes van Gauthier.
#214Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#25Een bloemvormige plafonnière van goudgepatineerd smeedijzer.
A flower-shaped ceiling light made of gold-patinated wrought iron.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 44 cm -
#213Een kwartrond, gefineerd houten hoekkastje met 2 deurtjes.
A quarter-shaped, veneered wooden corner cabinet with 2 doors.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 46 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#77Een gesculpteerde Tibetaanse houten karnstok of Ghurra, gediend om yakmelk te karnen.
A carved Tibetan wooden butter churn or Ghurra, used for churning yak milk.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 cmEstimate: € 40 / 60