#179Een lot van 3 uit lavasteen gesculpteerde tuindecoratie Boeddha beeldjes.
#258Een bronzen beeldje van een edelman op een marmeren voet.
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
#29Een Italiaans porseleinen juwelenkistje in Capodimonte-stijl.
An Italian porcelain jewelry casket in Capodimonte style.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
#33Perzische tekening op kunststof in ingelegde kader.
Persian drawing on plastic inlaid frame.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 10 cm -
#95Een lot van twee aardewerken kruiken, de ene gemerkt ‘de olde’, de andere onleesbaar.
A lot of two earthenware jugs, one marked 'de olde', the other unreadable.No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Paul VerdussenPeriod: 1868-1945“Affiches d’Art, Ateliers Paul Verdussen”. Een lot van 3 Art Nouveau grafische prints op papier.
"Art Posters, Ateliers Paul Verdussen". A lot of 3 Art Nouveau graphic prints on paper.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#150Een houten koffertje bezet met leder en koperen slotjes.
A wooden case decorated with leather and brass fittings.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 32 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#104Een lot van drie karaffen waarvan één gemerkt Villeroy & Boch.
A lot of three decanters, one of which is marked Villeroy & Boch.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#248Een serveerwagentje van hout. In orde te brengen.
A wooden serving trolley. To be restored.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 77 x 40 cmEstimate: € 35 / 45