Similar lots by type
-
#398Val St. Lambert
Twee vaasjes van groen gedubbeld en geslepen kristal, waarvan één pièce unique. Beide gemerkt.
Deux vases en cristal doublé vert taillé, dont une pièce unique. Marques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/140 -
#233
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#261
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop. Gemerkt.
Une carafe en cristal incolore à montures et bouchon en argent.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#443
Een lot, bestaande uit twee kleurloze kristallen schotels en een blauwe asbak van Val St. Lambert, een Boheems kristallen dekseldoosje en een kleurloze Murano asbak. Enkele randschilfers.
Un lot comprenant deux plats en cristal incolore, un cendrier bleu Val St. Lambert, une boîte à couvercle Bohème, et un cendrier Murano incolore. Quelques dégâts.No longer availableDim. Ø: 12 - 27 cmEstimate: € 40/60 -
#357
Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.
Un lot de cristal de Bohème, comprenant un vase rouge, un vase bleu sur pied et un vase sur pied à montures en laiton.No longer availableDim. h: 24 - 44 cmEstimate: € 40/50 -
#744
Twee reeksen van telkens zes geselepen kristallen glazen met gekleurde kelken. We voegen er nog twee enkele aan toe. Enkele met kleine schilfer.
Deux séries de six verres en cristal à calices en couleurs. Nous ajoutons deux exemplaires. Un avec éclat.No longer availableDim. H. 22 & 20 cmEstimate: € 50/80 -
#739Val St. Lambert
Een reeks van vijf met een gegraveerd en gesatineerd kristal. In origineel etui.
Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#57
Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60/100 -
#371Val St. Lambert
Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal rouge doublé taillé. Marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/70 -
#799Wittwer
Een glazenservies ‘Tell’ van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf fluitglazen, acht rodewijnglazen en zes waterglazen. Model ‘Siska’. Gemerkt.
Un service à verres “Tell” en cristal incolore taillé, comprenant douze flûtes, huit verres à vin rouge et six verres à eau. Modèle ‘Siska’. Marque.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 60/80 -
#407
Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.No longer availableDim. h: 25 - 46 cmEstimate: € 50/80 -
#83Val St. Lambert
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#387Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet met een verguld decor op blauwe fond. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal à décor doré sur fond bleu. Marque.No longer availableDim. h: 38 cm (z.k.)Estimate: € 80/100 -
#474
Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, waarbij kleurloze waterglazen, wijnglazen, een rood borrelsetje op dienblad, enz.
Un lot varié de verre et de cristal, comprenant des verres à eau incolores, des verres à vin rouge, un set de verres à schnaps sur plateau, etc...No longer availableEstimate: € 40/50 -
#71
Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen. Tijdperk Louis-Philippe.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#854
Een reeks van zes kristallen glazen met roze kelk. Gaaf.
Une série de six verres en cristal à calices roses. Intact.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/40 -
#591
Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#469
Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40/50 -
#734
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal incolore taillé, comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et douze verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#794Val St. Lambert
Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60/80 -
#839
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een driehoekige kom, twee moezelglazen, een wijnglas met gegraveerd decor, zes kristallen glazen met groene kelk, waarbij één afwijkend model en twee glazen kandelaars.
Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.No longer availableDim. h: 7 - 30 cmEstimate: € 40/50 -
#863
Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
Deux vases en cristal dont un Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#857
Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.
Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 12 & 18 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#546
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.
Une paire de carpettes en laine nouée main. Mori.No longer availableDim. 160 x 85 & 185 x 103 cmEstimate: € 35/60 -
#870Primex (Märklin)
Goederenwagon (4587).
Un wagon de marchandise (4587).No longer availableEstimate: € 30/35 -
#130
Twee ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 8,46 ct.
Deux améthystes ovales ayant un poids total de ± 8,46 ctNo longer availableEstimate: € 250/300 -
#762
Een verstelbare staande lamp van messing.
Une lampe ajustable en laiton.No longer availableDim. H. 143 cmEstimate: € 60/70 -
#648
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#56
Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl
Trois petites tables à tablettes en roseau. Style Louis XV.No longer availableDim. 52 x 100 cmEstimate: € 25/40 -
#524Nora Verbeek
“Back to Stonehenge”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 2009 en genummerd 5/8 buiten de plaat.
”Back to Stonehenge”. Une eau-forte. Signée, datée 2009 et numérotée hors planche.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#198
Paar vergulde kandelaars met 6 lichtpunten gedragen door indianen. Omstreeks 1880. Bevestiging van één lichtarm te herstellen.
Une paire de candélabres à six points lumineux portés par des indiens. +- 1880. Un bras nécessite une réparation.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/500 -
#660
Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.
Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 x 47 cmEstimate: € 120/200 -
#119Célestine Vermoelen
“Jongensportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de jeune homme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 80/100 -
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#196
Een mahoniehouten tweedeursvitrine, versierd met fraai houtsnijwerk.
Une vitrine à deux portes en acajou, décoration de gravures sur bois.No longer availableDim. 215 x 156 x 43 cmEstimate: € 120/200