Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wierrookpot in jade op houten sokkel, het onderste deel van de jade heeft aan weerskanten een fijne barst.
Een wierrookpot in jade op houten sokkel, het onderste deel van de jade heeft aan weerskanten een fijne barst.
Een wierrookpot in jade op houten sokkel, het onderste deel van de jade heeft aan weerskanten een fijne barst.
Een wierrookpot in jade op houten sokkel, het onderste deel van de jade heeft aan weerskanten een fijne barst.
Een wierrookpot in jade op houten sokkel, het onderste deel van de jade heeft aan weerskanten een fijne barst.

Een wierrookpot in jade op houten sokkel, het onderste deel van de jade heeft aan weerskanten een fijne barst.

An incense burner in jade on a wooden base, the lower part of the jade has fine cracks on both sides.
Dim. 28 x 23 x 14 cm
SKU: 2908230491.
Categories: Aziatisch, curiosa, Mineraal.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #491
Estimate: € 100 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #605

    Een kleine commode in Lodewijk XV stijl. Dubbel gebogen front met drie laden, marmeren blad, gemarquetteerde versiering.

    A small commode in Louis XV style. Double curved front with three drawers, marble top, marquetry decoration.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #527

    Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.

    A large, blue and white Chinese flowerpot, depicted with temple lions and various decorations.
    No longer available
    Dim. 40 x Ø40cm
    Estimate: € 325 / 350
  • #695

    Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.

    A Chinese side table/plant stand in wood and marble.
    No longer available
    Dim. h 48 x Ø 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #663

    Een 19e eeuwse tafelmodel fotokader in messing voor 2 ronde foto’s.

    A 19th-century table model photo frame in brass for 2 round photos.
    No longer available
    Dim. h 20 x b 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #685

    Een Chinese piëdestal in hout en marmer.

    A Chinese pedestal in wood and marble.
    No longer available
    Dim. 100 x 42 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #688

    Een Zuid Oost Aziatisch bronzen beeldje van een zittende Boeddha en een Boeddha hoofd.

    A South East Asian bronze sculpture of a seated Buddha and a Buddha head.
    No longer available
    Dim. 30cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #365

    Een set van drie horlogeachtergronden in agaat.

    A set of three watch dials in agate.
    No longer available
    Dim. h 16 x b 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #686

    Een Chinese piëdestal in hout en marmer.

    A Chinese pedestal in wood and marble.
    No longer available
    Dim. 100 x 42 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #683

    Een midcentury keramische vaas, onderaan gemerkt handarbeit.

    A midcentury ceramic vase, marked handarbeit at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #666
    Malayer

    Een oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    An Oriental hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #696

    Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.

    A Chinese side table/plant stand made of wood and marble.
    No longer available
    Dim. h 48 x Ø 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #501

    Een zeer grote Chinese vaas op sokkel beschilderd met bloemen en figuren.

    A very large Chinese vase on a pedestal, painted with flowers and figures.
    No longer available
    Dim. h 123 + h 30 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #755

    Een Chinese vaas met 3 figuren en florale decoratie.

    A Chinese vase with 3 figures and floral decoration.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #535

    Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.

    A Chinese commode with 2 doors, 3 drawers, and 2 accompanying armchairs.
    No longer available
    Dim. 90 x 171 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #668

    Een Chinese stijl gietijzeren ijsemmer.

    A Chinese style cast iron ice bucket.
    No longer available
    Dim. 30 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #584

    Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #675

    Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.

    Six wooden chairs with upholstered seats. Regency period.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 220
  • #596

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Five recent plates of multicolored Chinese porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #552

    Een paar Chinese bronzen vazen, versierd met draken in reliëf. Eén naad los en één kop manco. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases chinois en bronze, à décor de dragons en relief. Une couture lâche et une tête manquante. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #158

    Een lot van drie zilveren doosjes waarvan het eerste gemerkt met Engelse keuren: William Comyns & Sons, London, 1901, 100 gram, het tweede met Franse keuren: Claude Doutre Roussel, Parijs, ca1900, 60 gram en het derde met Duitse keuren gemerkt 800, 45 gram. Toegevoegd een verzilverd pillendoosje.

    A lot of three silver boxes, the first marked with English hallmarks: William Comyns & Sons, London, 1901, 100 grams, the second with French hallmarks: Claude Doutre Roussel, Paris, ca1900, 60 grams, and the third marked with German hallmarks: 800, 45 grams. Also included is a silver-plated pill box.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 120 / 150
  • #745

    Een keramische vaas, vermoedelijk Oosters, onderaan gemerkt.

    A ceramic vase, possibly Oriental, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 x Ø22cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #653

    Een Aziatisch bronzen gesculpteerde Champleve jardinière.

    An Asian bronze sculpted Champleve jardinière.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø21cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #593
    Kaiser W. Germany

    Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.

    A pair of bowls marked MING, Asian scene bird on branch.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #545

    Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.

    An antique oriental desk with 5 drawers and matching chair.
    No longer available
    Dim. 81 x 119 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #140

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,53 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.

    An 18 karat white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.53 ct. and brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.62 ct.
    No longer available
    Dim. 4,89 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #29
    Frits Mondriaan

    Boszicht bij Herfst, olieverf op doek.

    Boszicht bij Herfst translates to "Forest view during autumn" in English. And "olieverf op doek" translates to "oil painting on canvas."
    No longer available
    Dim. 40 x 28 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #76

    Een set van 2 vergulde ovale bijzettafeltjes met marmeren blad, waarvan 1 gebarsten. Vlechtwerk onderaan.

    A set of 2 gilded oval side tables with marble tops, 1 of which has a large crack, and cannage at the bottom.
    No longer available
    Dim. 76 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #579

    Een 19de eeuwse gebonden verzameling gravures, artikels etc...

    A 19th century bound collection of engravings, articles etc...
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #63
    Capodimonte

    Een grote porseleinen bloemenmand, gemerkt Capodimonte. Handgemaakt circa 1960. Onderaan gemerkt.

    A large porcelain flower basket, marked Capodimonte. Handmade, circa 1960. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 36 x 42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #5
    Gigue

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 96 x 96 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #672
    Jozef Cantré

    “Spelende kinderen”. Een houtsnede op papier, onderaan gesigneerd “Jozef Cantré - 98/180”.

    "Playing Children". A woodcut on paper, signed at the bottom "Jozef Cantré - 98/180".
    No longer available
    Dim. 25 x 19cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #776

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #500

    Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met 10 diamanten oude briljant slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. GP1 en 22 diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 carat white gold art deco ring set with 10 old brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct. GP1 and 22 old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 10,73 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #67
    Victoria

    Een porseleinen vaas, versierd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.

    A porcelain vase, decorated with figures, gilt details, and a colorful palette. Marked "Victoria Czechoslovakia."
    No longer available
    Dim. 40cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #89
    Rudi de Vos
    Period: °1944

    “De “Space Shuttle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "The 'Space Shuttle'. Oil on panel. Signed."
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #563

    Een kader met 3 woodblock print postcards uit Tokyo ca. jaren 30 van de vorige eeuw.

    A frame with 3 woodblock print postcards from Tokyo, dating back to the 1930s.
    No longer available
    Dim. h 9 x b 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More