Een wijnfleshouder, hout en zilver, makers mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England met het millennium jaarmerk 2000.
Carr's of Sheffield Ltd

A wine bottle coaster, wood and silver, maker's mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England with the millennium hallmark 2000.
Dim. Ø 13 cm
SKU: 2701260075.
Categories: Hout, XXe eeuw, Zilver.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #75
Estimate: € 80 / 100
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #582
    Giorgio De Chirico
    Period: 1888 - 1978

    “Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.

    "Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 24.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #342
    Pat Andrea
    Period: 1942 - ....

    “Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.

    Place a bid ›
    Dim. 54 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #559
    Jean Kirsch

    “Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.

    "Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304
    F. Leys

    “Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #64
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #119
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.

    "Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen.
    Place a bid ›
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #282

    “Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.

    Place a bid ›
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #69
    Jozef De Bruyn
    Period: 1914 - 1999

    “Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #139
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    “Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.

    "Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.
    Place a bid ›
    Dim. 33x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #24

    Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.

    A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated.
    Place a bid ›
    Dim. 84 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309
    Jef Eliaers

    “Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.

    "Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil.
    Place a bid ›
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #349
    Yvonne Reper
    Period: 1908- 1964

    “Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.

    "Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44
    Juul De Bruyne

    “Hoevezicht bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 59 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #34
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #157
    Parrot Frères

    Een grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.

    A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing.
    Place a bid ›
    Dim. h 115 x b 61 x d 23 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #156
    Lucas Meersman
    Period: °1938 - ....

    Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.

    A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #134
    Louis Royon
    Period: 1882 - 1968

    “Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.

    "Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947.
    Place a bid ›
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #302
    Bernard Charoy
    Period: 1931 - 2024

    “Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.

    Place a bid ›
    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #89

    Een spiegel met messing kader in Louis XV-stijl.

    A mirror with a brass frame in Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 105 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #22

    Een ovalen spiegel in een houten kader met grote strik.

    An oval mirror in a wooden frame with a large bow.
    Place a bid ›
    Dim. 119 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72
    Ton Van Der Salm

    “Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.

    "Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #312

    Een spiegel in vergulde kader gedecoreerd met een strik en rozen.

    A mirror in a gilded frame decorated with a bow and roses.
    Place a bid ›
    Dim. 92 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #314

    Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.

    A mirror with a brass frame in the Louis XV style.
    Place a bid ›
    Dim. 101 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #62
    Herman Verbaere
    Period: 1906 - 1993

    “Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.

    "View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950.
    Place a bid ›
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #337

    Een Chinees porseleinen voorraadpot.

    A Chinese porcelain storage jar.
    Place a bid ›
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #102
    Vincenzo Cinque

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 43 cm
    Estimate: € 180 / 280
  • #334

    Een reclamespiegel in art deco stijl. Grandin.

    A advertising mirror in art deco style. Grandin.
    Place a bid ›
    Dim. 63 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Gerritsen, Zeist

    Een massief 117-delig zilveren bestek voor 9 personen in cassette, zilverkeuren G-Z, 999, leeuw, Minerva en C. Model Puntfilet door Gerritsen. 9 grote vorken, 9 vorken, 9 dessertvorken, 9 visvorken, 9 soeplepels, 9 lepels, 9 dessertlepels, 9 koffielepels, 9 grote messen, 9 messen, 9 botermessen, 9 vismessen en 9 stuks serveerbestek. 5855 gram (vorken, lepels en vismessen) + 2345 gram (3 x 9 messen).

    A solid 117-piece silver cutlery set for 9 people in a case, silver hallmarks G-Z, 999, lion, Minerva, and C. Model Puntfilet by Gerritsen. 9 large forks, 9 forks, 9 dessert forks, 9 fish forks, 9 soup spoons, 9 spoons, 9 dessert spoons, 9 coffee spoons, 9 large knives, 9 knives, 9 butter knives, 9 fish knives, and 9 serving utensils. 5855 grams (forks, spoons, and fish knives) + 2345 grams (3 x 9 knives).
    Place a bid ›
    Dim. 999‰
    Estimate: € 9000 / 12000
  • #117
    Christofle France

    A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. Marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #42

    ‘Stilleven met bloemenhoed’, olieverf op paneel. Getekend F. Smeers.

    'Still life with flower hat', oil on panel. Signed F. Smeers.
    Place a bid ›
    Dim. 45/38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #144
    Frans Van Immerseel
    Period: 1909 - 1978

    “De lange wapper”. Een glas-in-loodraam in lichtbak met massief eiken kader. Gesigneerd.

    "The Long Wapper." A stained glass window in lightbox with solid oak frame. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 140 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #91
    Christofle France

    Een set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.

    A set of 7 silver-plated metal underplates, marked.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #67

    - “Stoet der stoeten 1982”. Twee mapjes met telkens zes penningen van messing-nikkel en koper-nikkel, vergezeld van een gelegenheidsbierkaart van Stella Artois.- “Berchemse Slijkschepper 1979”. Vijf penningen van verguld brons in indivilduele etuis. Opschrift “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Ter gelegenheid van de inauguratie van de reus Tuur De Slijkschepper.

    - “Procession of processions 1982”. Two sets of six medals each in brass-nickel and copper-nickel, accompanied by a commemorative beer card from Stella Artois. - “Berchem Mud Scooper 1979”. Five gilt bronze medals in individual cases. Inscription “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Comemmorating the inauguration of the giant Tuur De Slijkschepper.
    Place a bid ›
    Estimate: € 80 / 120
  • #112

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend J. Binand.

    ‘Flower vase’, oil on panel. Signed J. Binand.
    Place a bid ›
    Dim. 73/59 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #12

    Een art nouveau aardewerken vaas met drie oortjes.

    An Art Nouveau earthenware vase with three small handles.
    Place a bid ›
    Dim. H: 42 cm Ø 18 cm.
    Estimate: € 40 / 60
  • #370

    Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,41 ct. en diamand baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.41 ct. and diamond baguettes with a total weight of 0.32 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 3,73 g
    Estimate: € 1200 / 1400

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.