Similar lots by type
-
#231
Een bronzen plaquette met een Belgische leeuw en wapenschild.
Plaquette en bronze représentant un lion belge et un blason.No longer availableDim. 52 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#408
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#227Paule BismanPeriod: 1897 - 1973
“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800/1000 -
#741
Boom van gesmeed koper.
Arbre en cuivre forgé.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 100/160 -
#648
Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.
Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#555
Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.
Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/180 -
#214
Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.
Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300/400 -
#620
Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650/700 -
#609
“De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 450/550 -
#403
Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.
Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#511
“Tang Paard”. Een beeld van terracotta op sokkel. Mogelijk Tang-dynastie.
“Cheval T’ang”. Sculpture en terre cuite sur socle. D’époque?No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 150/250 -
#485
Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.
Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#407
“De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.
“Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200/1300 -
#611
Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.
Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200/300 -
#547
“Vogels”. Een beeld van jade op sokkel.
“Oiseaux”. Sculpture en jade sur socle.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 100/150 -
#372
Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#490Fassianos, Daum France
Hoofdje in profiel van blauw gesatineerd glas. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Petite tête en profil en verre bleu satiné. Marque et signature sous la base.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 40/50 -
#204
“Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.
“Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 250/300 -
#747
Een bronzen tuinvaas, versierd met sfinksen en leeuwenkoppen.
Jardinière en bronze décoré de sphinx et de têtes de lion.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#207
“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/200 -
#637
“Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.
“Diable à la coiffure de coq”. Sculpture en bois. Makonde.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 100/160 -
#525
Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#46Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280 -
#564
Apen in een maïsplant. Ebbenhouten beeld. Makonde. Kleine herstelling.
Singes dans une plante de maïs. Sculpture en ébène. Makonde. Petite réparation.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#252J. Debryn
“Kudde schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#724Frans Masereel
“Grand place - Bruxelles”. Een houtsnede. Gemonogrameerd en gedateerd 1961 binnen de plaat en gesigneerd buiten de plaat.
“Grand’Place - Bruxelles”. Gravure sur bois. Monogrammée et datée 1961 dans la planche et signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#489
En paar geelkoperen olielampen.
Paire de lampes à huile en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#175
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#680
“Hoeve aan het water” & “Molenlandschap”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau” et “Paysage au moulin”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#429
Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.
Lot de sept statuettes en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#561
Een grote vaas van gesatineerd glas met een gestileerd decor van bloemen. Tijdperk art deco.
Grand vase en verre satiné à décor stylisé de fleurs. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 45/60 -
#693
Yoruba tribale kroon van gekleurde kraaltjes versierd met gestileerde dieren. Nigeriaans werk.
Couronne tribale formée par des petites perles colorées et décorée d’animaux stylisés. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 200/240 -
#531
Katana en tanto van gesculpteerd en gegraveerd ivoor. Eén lemmet (van ivoor) gelijmd. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Katana et tanto en ivoire gravé et sculpté. Une lame recollée. Travail chinois début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#576
Een bijzettafeltje van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met een marmeren blaadje en een gevlochten rieten tussenblad.
Table d’appoint en bois doré de style Louis XVI à tablette en marbre et entretoise cannée.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 80/120 -
#167
Een klein verguld Italiaans vitrinekastje. XVIIIe eeuw.
Petite vitrine en bois doré. Italie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180/200 -
#330Roskopf Patent
Een zilveren zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd en gedateerd Milan 1906. 800 ‰.
Remontoir en argent à double boîtier. Numéroté et daté Milan 1906. 800‰.No longer availableEstimate: € 150/200