#637Een zittende Boeddha van wit crackleware.
#144Mosin NagantRussische geweer 1944. W.O. II. Onklaar gemaakt.
#99Een houten spiegel in barokke stijl.
#178Delvaux, BruxellesEen portefeuille van zwart struisvogelleder met hoesje. Gebruikssporen.
Un portefeuille en cuir d'autruche noir avec couvercle. Signes d'usure.No longer availableDim. 12 x 10,5 cmEstimate: € 320 / 360 -
#586Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#473Maryse RaynPeriod: °1958Personage. Keramiek met lichte glazuur. Gesigneerd en gedateerd 2005.
Personnage. Céramique à glaçure claire. Signé et daté 2005.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 120 / 150 -
#435Een lot van drie stenen Boeddha-hoofden.
#361Een lot van vijf verschillende kruisbeelden, een losse houten corpus en twee wassen religieuze plaquettes.
#286Een verguld houten faldistorium met kussen.
#485Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#96Een notenhouten armstoel in Louis-Philippe stijl.
Un fauteuil en noyer de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 60 / 100