#214
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
#539Christian RoletPeriod: °1945
“Zonder titel”. Aquarel en gouache op papier. 1978.
Sans titre . Aquarelle et gouache sur papier. 1978.No longer availableDim. 66 x 52 cmEstimate: € 50/80 -
#440
Een lot van drie Congolese speren.
#143Delvaux, Bruxelles
Een ‘Bucket bag’ van toile de cuir.
#689
“Compositie”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Porte signature.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 100/150 -
#428Period: °1957
“Man met paard”. Keramiek. Niet gesigneerd.
Homme à cheval . Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 30/40 -
#328
Twee albums met oude postkaarten van Antwerpen. 624 stuks.
#346
Een schildersezel.
Un chevalet.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#651
Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een millefioridecor.
#462
“Moderne compositie”. Pastelkrijt op papier. Zonder signatuur.
#483
#458Lladro
“Bejaard burgerpaar”. Porseleinen groep. Gemerkt onderaan. Metalen handvat van parasol ontbreekt.
Couple bourgeois âgé . Groupe de porcelaine. Marqué en bas. Manche en métal du parapluie manquant.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 60/100