#722J. Primavesi, WarminsterEen Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#339Drie ingekaderde stukken XVIIIe eeuws Frans naaldwerk met bloemen.
Trois pièces de tapisserie sous verre, travail français, XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 15 & 15 x 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#850MärklinLocomotief (3032).
Une locomotive (3032).No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#493Een paar moderne lampenvoeten van marmer en messing.
Un paravent à quatre panneaux en chêne, verre peint de bouquets de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Een lampenvoet van albast in de vorm van een vasque.
#628Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#583Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
#84P. Hauwaert“Kapelletje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Petite chapelle”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100 / 120