#519Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#736SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#113Een bronzen siervaas met hoogreliëfdecor van paarden.
Un vase en bronze à décor en relief de chevaux.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#853Twee diverse neo-barokke kandelaars van messing.
#184“Jongensportret”. Olieverf op paneel. Belgische School, omstreeks 1820.
”Portrait de jeune homme”. Huile sur panneau. Ecole belge, +- 1820.No longer availableDim. ± 50 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#579“Zicht op een meer met personages op de oever”. Olieverf op doek.
”Vue sur mer et personnages au bord de la rive”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300 / 340 -
#289“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 75 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#576Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#563Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
#508Een West-Duits klokkenmannetje, met werkende bewegende ogen.
Un petit bonhomme à cloches, Allemagne de l’Est, à yeux en mouvements en état de marche.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#97Een album met ca. 50 oude reeksen van Liebig Chromo’s.
#292Een gebeeldhouwd en verguld houten bas-reliëf met een dooptafereel.
Un bas-relief sculpté et doré en bois, représentant une scène de baptême.No longer availableDim. Ø 70 cmEstimate: € 200 / 240