Other lots in this auction
-
#375
Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen waarvan één bezet met pareltjes en diamant oude slijp.
Trois différentes bagues en or jaune 18 ct dont une sertie de perles et de diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 100/150 -
#330
Een 18 karaats geel goud bolletjes armband met hanger in de vorm van een belletje.
Bracelet à petites boules en or jaune 18 ct avec pendentif en forme d’une clochette.No longer availableDim. 6,56 gEstimate: € 150/200 -
#133
Een rijkelijk gedecoreerde porseleinen vaas in barokke stijl. Versierd met bronzen frame, met faunen en ramskoppen.
Un vase en porcelaine de style Baroque richement décoré de têtes de béliers, faunes et encadrement en bronze.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120/180 -
#631
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op witte florale decors.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 130/150 -
#259
“Moedermelk redt den zuigeling”. Een oude propaganda-affiche naar aanleiding van de week van de borstvoeding.
”Lait maternel qui sauve le nourrisson”. Une ancienne affiche de propagande à l’occasion de la semaine de l'allaitement.No longer availableDim. 116 x 77 cmEstimate: € 40/60 -
#751
Lot Imari porselein. 6 stuks.
Un lot de porcelaine Imari. 6 pièces.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#33
Twee vergulde aanstekers, waarbij één van Dupont en de andere van Ibelo.
Deux briquets argentés, dont un Dupont et l’autre Ibelo.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#339
Drie ingekaderde stukken XVIIIe eeuws Frans naaldwerk met bloemen.
Trois pièces de tapisserie sous verre, travail français, XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 15 & 15 x 12 cmEstimate: € 30/40 -
#65Omega, Geneve
Een Chronostop chauffeurshorloge uit de jaren zestig met roestvrij stalen polsband.
Montre de chauffeur de type Chronostop des années 60, avec bracelet en acier inoxydable rapporté.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#270
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en in markies geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de saphirs taillés en marquise ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 800/1000 -
#549
“Dames op straat”. Olieverf op paneel.
”Dames en rue”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150/200 -
#778
“Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.
”Phallus”. Une oeuvre d’art en marbre blanc sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/60