Other lots in this auction
-
#897Een messingen olielampje.
Une petite lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#122W. Wieden“Zeilschip Engienie 1880. Cap. Hendrick Janssen”. Gouache. Gesigneerd. Glas gebroken.
”Voilier Engienie 1880. Cap. Hendrick Janssen”. Gouache. Signée. Verre cassé.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#394Een lot van 19 Franstalige strips, waaronder ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, enz.. Bijgevoegd een Duitstalig album van ‘Baracuda’.
Un lot de 19 bandes dessinées, dont ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, etc. Nous ajoutons un album de ‘Baracuda en allemand.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#530Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 327 x 94 cmEstimate: € 60 / 100 -
#204Andrei MedinskiPeriod: °1948“Spâlâtoreasâ”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1993.
”Spâlâtoreasâ”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1993.No longer availableDim. 42 x 40,5 cmEstimate: € 350 / 400 -
#609“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sériegraphie d’après Andy Warhol. Editée par Sunday B Morning.No longer availableDim. 90x 90 cmEstimate: € 150 / 180 -
#520Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van dieren en bloemen.
Une carpette persane nouée main à décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 150 x 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#357Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.
Un lot de cristal de Bohème, comprenant un vase rouge, un vase bleu sur pied et un vase sur pied à montures en laiton.No longer availableDim. h: 24 - 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#163Een vierdelig kaststel van blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit twee dekselvazen en twee kraagvazen. Lichte randschade en deksels te restaureren. XVIIIe eeuw.
Une garniture de cheminée en faïence bleue et blanche de Delft, comprenant deux vases à couvercle et deux vases à col. Petits dégâts au cols et les couvercles nécessitent une restauration.No longer availableDim. h: 27 & 36 cmEstimate: € 200 / 250 -
#875“Geisha met kind” & “Pioenroos”. Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd, waarbij de eerste van Otamaro.
”Geisha et enfant” & “Rose pivoine”. Deux anciennes gravures sur bois japonaises. Signées, la première par Otamaro.No longer availableDim. 35 x 23 & 38 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41Een houten speculaasvorm met voorstelling van een man op een haan.
Un moule à spéculaas en bois représentant un homme sur un coq.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#466Modern Kelim lopertje.
Un couloir Kilim moderne.No longer availableDim. 198 x 70 cmEstimate: € 20 / 25

