Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Wiskemann aspergegarnituur en een verzilverd metalen punchbowl.

Een Wiskemann aspergegarnituur en een verzilverd metalen punchbowl.

Une garniture à asperges Wiskemann et un bol à punch en métal argenté.
SKU: 3005170748.
Category: Uncategorized.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #748
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #808
    Blessing

    Drie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.

    Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #400

    Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.

    Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. 141 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #595

    Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.

    Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #425
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas. Gesigneerd en met label.

    Vase en cristal. Signé et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #804

    Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.

    Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.
    No longer available
    Dim. H: 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #615

    Vijf verschillende miniklokjes in de vorm van Zwitserse huisjes.

    Cinq pendules miniatures en forme de maisons suisses.
    No longer available
    Dim. H: 11 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #813

    Een tuinvaas van terracotta, versierd met een leeuw.

    Vasque en terre cuite décorée d’un lion.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #610

    Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.

    Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.
    No longer available
    Dim. 11 x 21 cm 11 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #360

    “Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).

    “Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #810
    Schatz Kunda

    Drie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.

    Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #814
    Schatz Kern

    Vijf verschillende draaiende ronde en rechthoekige tafelklokjes.

    Cinq différentes pendulettes de table tournantes. Rondes et rectangulaires.
    No longer available
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #385

    Twee antieke parasols van wit en zwarte kant.

    Deux ombrelles anciennes en dentelle blanche et noire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #812
    Schmid Schatz West Germany

    Drie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.

    Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #350

    Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).

    Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #599

    Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.

    Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #815

    Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.

    Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.
    No longer available
    Dim. H: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #604

    Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.

    Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #540

    Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.

    Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #809

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #592

    Een groot plaasteren bas-reliëf in houten frame met een voorstelling van putti bij een leeuw.

    Grand bas relief en plâtre dans un cadre en bois représentant des putti et un lion.
    No longer available
    Dim. 148 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #802
    Koma Ranela

    Een tafelklokjes met bloemendecor en twee met draaiende figuren.

    Deux pendulettes de table à décor de fleurs et deux personnages tournants.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #806
    Western Germany

    Twee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.

    Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.
    No longer available
    Dim. H: 20,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #355

    Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.

    Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #811

    Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.

    Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #783

    Een dienblad van gelakt plaatijzer. Napoleon III.

    Un plateau en tôle laquée. Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #236

    Een commode in Chippendalestijl met drie grote laden onder twee gegalbeerde laden.

    Une commode de style Chippendale avec trois grands tiroirs en dessous de deux tiroirs galbés juxtaposés.
    No longer available
    Dim. b: 91 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #660

    Een gebeeldhouwde spiegel in Lodewijk XV-stijl.

    Un miroir sculpté style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #681

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk. Begin XXe eeuw. Kleine opening voor elektriciteitsdraad aan de zijkant.

    Un vase en faïence à glaçure flamande. Début XXième siècle. Petite ouverture sur le coté pour montage à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #686

    Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #361

    Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee drageoirs, vier verschillende karaffen en een kleine punchbowl met lepel.

    Un lot de cristal et verre comprenant deux drageoirs, quatre carafes et un bol à punch avec cuillère.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #131

    “L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.

    “L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #342
    N. Daems

    “Stilleven met kruik en vruchten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte à la cruche et aux fruits”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #332

    Een oude kogel in koperen huls uit 1915 met opschrift “Louvain” als souvenir uit de Eerste Wereldoorlog.

    Une balle et sa douille en cuivre, 1915 avec inscription “Louvain” en souvenir de la Première Guerre Mondiale.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #701

    Lot Afrikaans houtsnijwerk bestaande uit : een hoge asbak van ebben, opgebouwd uit twee rijen van drie gebeeldhouwde hoofden (H. 42 cm), 3 vaasjes op voetstuk (H. ± 21 cm), 2 zittende figuren (H. 34 & 23 cm), een hoofd in hoogreliëf (H. 40 cm) en een kleine krijger ten voeten uit (H. 18 cm).

    Un lot de sculptures en bois africaines comprenant un cendrier en ébène (H. 42 cm), 3 petits vases sur pied (H. +- 21 cm), 2 figures assises (H. 24-23 cm), une tête en haut relief (H. 40 cm) et un petit guerrier en pleine longueur (H. 18 cm).
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #391
    Wiskemann

    Toiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.

    Garniture de toilette en métal argenté, motif gravé.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #688
    Murano

    Een polychroom glazen vide-poche in de vorm van een clown.

    Un vide poche en verre polychrome représentant un clown.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More