Other lots in this auction
-
#809Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
Coffre en noyer ancien sur pieds patins.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#159Een karaf en shaker van glas met verzilverde monturen.
Une carafe en verre et un shaker avec des montures argentés.No longer availableDim. h: 30 en 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#447Een lot van drie vaasjes (1 Gouda, 1 Belgisch aardewerk, 1 met een kever in reliëf) en een beeldje van aardewerk, gesigneerd Lucia Fuente (?).
Un lot de trois vases (1 Gouda, 1 poterie belge, 1 avec un scarabée en relief) et une statue de poterie, signée Lucia Fuente (?).No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#1Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Italiaans aardewerk.
Un perroquet de faïence émaillée multicolore. Faïence italienne.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#366Een bijzettafeltje met poten opgebouwd uit hertengeweien.
Une table d'appoint avec pieds en bois de cerf.No longer availableDim. 88 x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#746Een reeks van negen smeedijzeren kandelaars met elk vijf kaarsenhouders.
Un ensemble de neuf bougeoirs en fer forgé, chacun avec cinq points de lumière.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 180 / 240 -
#502Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’. Eén met gebroken glas.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam . L'une avec le verre brisé.No longer availableDim. 94 x 96 & 123 x 97 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Een schouwpendule van groen marmer, versierd met verguld bronzen beslag in de vorm van twee zwanenhalzen op de zijkanten en bovenaan getooid met een adelaar. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en marbre vert, décorée de garnitures en bronze doré en forme de deux cols de cygne sur les côtés et avec un aigle sur le dessus. Avec pendule et clé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#761Een lot van twee gemberpotjes en een dekselvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Lot de deux pots de gingembre et un vase de couvercles en porcelaine chinoise multicolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 12.5 & 14.5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#533“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
“Couple dansant”. Sculpture moulée. Usures au ciment.No longer availableDim. h: 120 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#667Een paar aardewerken tabakspotten in licht verschillende formaten met dezelfde decors, de één met opschrift ‘Varinas’ en de andere met opschrift ‘Tabak’. Met messingen deksels. XIXe eeuw.
Paire de pots à tabac en faïence de tailles légèrement différentes avec les mêmes décors, l'un avec l'inscription Varinas et l'autre avec l'inscription Tabac . Avec couvercles en laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 & 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#747Val Saint-LambertTwee vazen van geslepen kristal, de éne kleurloos, de andere rood gekleurd in de massa. Beide met gegraveerd merk onderaan, de eerste eveneens met etiket.
Deux vases en cristal, l'un incolore, l'autre coloré en rouge dans la masse. Tous deux avec marque gravée en bas, le premier aussi avec étiquette.No longer availableDim. H. 22 & 26 cmEstimate: € 100 / 140

