#721Twee Boeddhistische messingen beeldjes. Het grootste met kleine manco.
#403Een halfrond raampje in gietijzeren frame.
#589Gietijzeren tuintafel.
Table de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#22Een reeks van vijf lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven. Ed. Simonau & Toovey.
Une série de cinq lithographies de la série Belgique Industrielle , avec des vues du XIXe siècle de sociétés industrielles renommées. Ed. Simonau & Toovey.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#104Een XVIIe eeuws doek in zilver- en goudbrokaat. Achter glas.
Un drap du XVIIème siècle en brocart d'argent et d'or. Derrière une vitre.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 180 / 220 -
#808Een ronde breakfasttafel van mahoniehout.
#177Een paar girandoles.
Une paire girandoles.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 250 / 300 -
#543Een gebeeldhouwd houten boot met roeiers. Afrikaans werk.
Un bateau en bois sculpté avec des rameurs. Travail africain.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 200 / 240 -
#452J. Muñoz“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
Nature morte avec vase à fleurs . Huile sur carton. Signée et datée '67.No longer availableDim. 41x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#317Een XIXe eeuwse bovenkast van een staande klok, omgebouwd tot huisaltaartje met Madonna en kind.
Une horloge de grand-père du XIXème siècle, transformée en autel de maison avec Vierge à l'enfant.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#162L. Vanaerschot“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et fleurs . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#712Jef De PauwPeriod: 1880 - 1930“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre d'hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 74 cmEstimate: € 400 / 600