Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wit kamerscherm versierd met palmbomen.

Een wit kamerscherm versierd met palmbomen.

Paravent blanc à décor de palmiers.
Dim. h: 180,5
SKU: 2806220596.
Category: Meubel.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #596
Estimate: € 150 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #509

    Een eikenhouten bureau met vijf lades.

    Bureau en chêne ouvrant à cinq tiroirs.
    No longer available
    Dim. 160x80x80cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #186

    Een tweedelige buffetkast met vier deuren en vier lades.

    Buffet à deux corps ouvrant à quatre portes et quatres tiroirs.
    No longer available
    Dim. 95x200x50cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #136

    Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.

    Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 197 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #346

    Een notenhouten lage stoel met fluwelen bekleding in Lodewijk XVI-inspiratie.

    Chauffeuse en noyer tapissée de velours d'inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6

    Een houten poppenkinderstoeltje.

    Chaise de poupée en bois.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #689

    Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.

    Petite table rognon ancien sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #691

    Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.

    Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 82 x 150 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #236

    Een wit ijzeren opvouwbaar tuinrekje.

    Une étagère de jardin pliante en fer blanc.
    No longer available
    Dim. 169 x 63 x 34,5 cm
    Estimate: € 170 / 180
  • #696

    Een goudgepatineerde piedestal in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blaadje en entretoise in cannage.

    Piédestal en bois doré de stule Louis XVI à tablette en marbre blanc et à entretoise cannée.
    No longer available
    Dim. h 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een tweeledige eikenhouten Lodewijk XV hoekkast met vier paneeldeuren, versierd met fijn uitgestoken versieringen.

    Encoignure Louis XV en deux parties en chêne à quatre portes à panneaux, ornée de décors finement sculptés.
    No longer available
    Dim. 243 x 114 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #675

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #226

    Een tafel in Lodewijk XV-stijl, met een lade, een marmeren blad en versierd met marqueterie.

    Une table de style Louis XV, avec un tiroir, une tablette en marbre et décorée de marqueterie.
    No longer available
    Dim. 106 x 67,5 x 78,5 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #698

    Een bijzetkastje/ nachtkastje van kerselaar in Lodewijk XV-stijl met een deurtje en een lade, een marmeren blad en op wieltjes.

    Table de chevet en fruitier de style Louis XV ouvrant à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #606

    Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.

    Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 49 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #636

    Een vierkante houten salontafel.

    Une table basse carrée en bois.
    No longer available
    Dim. 88 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #626

    Een grote rechthoekige salontafel.

    Une grande table basse rectangulaire.
    No longer available
    Dim. 100 x 160 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #216

    Een paar ééndeurskastjes in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.

    Paire d'armoires à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous la tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 x 35 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #336

    Een reeks van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.

    Suite de quatre fauteuils en noyer de style Louis XVI avec revêtement en simili cuir.
    No longer available
    Dim. H:95cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #246

    Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.

    Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 100 x 82 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #694

    Een set, bestaande uit twee kuipzeteltjes en een tafeltje van rotan op metalen frame. Jaren ‘50.

    Garniture en rotin comprenant deux fauteuils et une table de salon. Années 50.
    No longer available
    Dim. Tafel:75x50x57cm Stoelen: H:72cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #676

    Een paar fijn gebeeldhouwde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met groene bekleding.

    Paire de fauteuils de style Louis XVI finement sculptés avec garniture verte.
    No longer available
    Dim. H:96cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #519

    Een houten bureautafel in neogotische stijl met kalfslederen blad. Het opzet met paneeldeurtjes in briefpaneel.

    Table de bureau de style gothique à tablette en vachette. Le dessus ouvrant à petites portes aux panneaux en plis de parchemin.
    No longer available
    Dim. 135 x 124 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #685

    Een boekenmeubeltje met drie laden en een uitschuifbaar schrijfbladje. Versierd met een anker.

    Meuble à bouquins à trois tiroirs et à écritoire glissant. Décoré d’un ancre.
    No longer available
    Dim. 155 x 36 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #674

    Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.

    Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.
    No longer available
    Dim. 44 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #507

    Een paar dekselpotten van chinees wit en blauw prselein. Gedecoreerd met een draak en tempelleeuwen op de deksels.

    Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré d'un dragon et de lions du temple sur les couvercles.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #51

    “Diana met engeltje in een strijdwagen”. Een meerkleurig porseleinen groep. Gemerkt met gekruiste zwaarden.

    Diane avec angelot dans un char. Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué d'épées croisées.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #638
    Goebel, Germany

    “Erster Schnee” &,“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2035 & 2036. Eerste uitgaves 1999.

    "Erster Schnee" &, "Hoffentlich shneit’s bald wieder". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 2035 & 2036. Premières éditions 1999.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #230

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een in briolet geslepen topaas van +- 6,18 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,12 ct et d'une topaze taille briolet de +- 6,18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,57 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #97

    Een Duits klokje in goudkleurig en kleurloos kunststof, geflankeerd door twee zamakken hertjes op voetstuk van wit en zwart marmer.

    Pendule allemande en plastique doré et incolore, flanquée de deux cerfs en régule sur un socle en marbre blanc et noir.
    No longer available
    Dim. 24 x 60 x 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #174
    Napoléon François Ghesquiere
    Period: 1812 - 1862

    “De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).

    Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).
    No longer available
    Dim. 38 x 30 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #133
    Val Saint Lambert

    Een langgerekte champagnekaraf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.

    Une carafe à champagne allongée en cristal incolore taillé. Marquée en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #668
    Goebel, Germany

    “Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.

    « Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #458
    Goebel, Germany

    “Brief ans Christkind”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 340. Gesigneerd door de decorateur.

    Brief ans Christkind. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 340. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #46

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Un fauteuil et un crapaud de style Régence.
    No longer available
    Dim. H:92&96cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #450

    Een 14 K geelgouden hanger in de vorm van een bloementuil bezet met half edelstenen.

    Un pendentif en or jaune 14 K en forme de bouquet de fleurs serti de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 7,34 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #52
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Nature morte aux roses". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More