Other lots by Delvaux, Bruxelles
-
#161Delvaux, BruxellesEen donkerbruin lederen handtas met lange schouderriem.
Un sac à main en cuir marron foncé avec une longue bandoulière.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 340 / 380 -
#141Delvaux, BruxellesEen zwart lederen handtas uit de lijn “Deux de Delvaux”. Met certificaat.
Un sac à main en cuir noir de la ligne "Deux de Delvaux". Avec certificat.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 260 / 280
Similar lots by type
-
#615Christy’s LondonEen bolhoed, ‘Albert’ Antwerp.
Un chapeau melon, 'Albert' Anvers.No longer availableDim. H:12cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Een antieke halfronde lap met kanten bloemen en boor en een handgeschilderde scène van personages met een vogeltje. Achter glas.
Un ouvrage semi-circulaire antique avec des fleurs en dentelle et une perceuse et une scène peinte à la main de personnages avec un oiseau. Derrière une vitre.No longer availableDim. 25 x 47 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#675Val Saint LambertEen lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#521“Leeuwin”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Paris.
"Lionne". Une statue en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 850 / 950 -
#145Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#668Een lot van 15 oude chromo-albums: Kwatta, Jacques, Victoria, Veen, Meurisse. Volledig en in goede staat. Bijgevoegd een kunststof doosje van Martougin, een blik van Kwatta en een bakelieten doosje van Martougin.
Lot de 15 anciens albums chromo : Kwatta, Jacques, Victoria, Veen, Meurisse. Complets et en bon état. Inclus est une boîte en plastique de Martougin, une boîte de Kwatta et une boîte en bakélite de Martougin.No longer availableEstimate: € 75 / 85 -
#341Een gebeeldhouwd houten wandrekje. XIXe eeuw.
Une étagère en bois sculpté. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#574“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71Floreat AlpakaEen vierdelig koffie- en theestel van alpaca op dienblad. Deksel van de suikerpot niet origineel.
Un service à thé et café de quatre pièces en alpaca sur un plateau. Le couvercle du sucrier n'est pas d'origine.No longer availableDim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#74Bernard De BruynPeriod: °1923“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 311 x 201 cmEstimate: € 200 / 300 -
#366Een lot van dertien kleine wollen tapijtjes.
Lot de treize petits tapis en laine.No longer availableDim. 25 x 30 - 70 x 55 cmEstimate: € 60 / 70 -
#563Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#138Een sierkruik van verguld messing op marmeren voetstuk.
Verseuse décorative en laiton doré sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 240

