Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.
Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.
Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.

Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.

Une pendule de cheminée en marbre blanc. Balancier et clé manquantes.
Dim. h: 33 cm
SKU: 9903210088.
Category: Klok.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #88
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #138

    Een goudgepatineerde zamakken schouwpendule, getooide met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder stolp. Met slinger en sleutel.

    Pendule en régule doré surmontée d’une allégorie du moisson. Sous globe. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #143
    Cormann & co., Bruxelles

    Een schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met twee vissersjongetjes. Het uurwerk gemerkt.

    Une pendule de cheminée en bronze doré au feu, ornée de deux garçons de pêcheur. Le mouvement est marqué.
    No longer available
    Dim. H. 35 x B. 45 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #209

    Een ronde wandklok met achterglasdecor en -wijzerplaat.

    Une horloge ronde avec décor et cadran sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234

    Een gefineerde kolompendule met verguld bronzen monturen. Met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule à colonne en bois de placage avec des montures en bronze doré. Avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #213

    Een bronzen schouwpendule, gedragen door een olifant en getooid met een man met parasol. Parijs.

    Une pendule de cheminée en bronze, portée par un éléphant et ornée d'un homme avec un parasol. Paris.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #407
    Kundo

    Een tafelklokje in kast van messing en glas.

    Une horloge de table dans un boîtier en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #436
    Enregistreurs Lambert, Saint Nicolas d'Aliermont

    Een oude stempelklok met zware eikenhouten kast. Gemerkt in de wijzerplaat.

    Ancienne horloge de pointillage dans une caisse en chêne. Marque sur l’écran.
    No longer available
    Dim. l: 114 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #397
    Kundo

    Een tafelklokje in kast van messing en glas.

    Pendule de table en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #81

    Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, getooid met een ruiter. Achterpootjes manco. Met sleutel, zonder slinger.

    Une pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée d'un cavalier. Pattes arrière manquantes. Avec clé, sans balancier.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #239

    Een messingen luchtertje in Lodewijk XVI-stijl met drie bloemvormige kapjes en een centrale vlamvormige coupe.

    Petit lustre en laiton de style Louis XVI trois lumières à abat-jour en forme de rose et une coupe centrale en forme de flamme.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #393

    “Christus op de troon”. Reisicoontje, tryptiek.

    Le Christ sur le trône . Icône de voyage, tryptique.
    No longer available
    Dim. 7 x 11,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #659

    Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.

    Deux statues africaines en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. (h: 38 & 43 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #362
    Rony Van de Vijver

    “Compositie”. Olieverf op drie doeken.

    Composition . Huile sur trois toiles.
    No longer available
    Dim. 105 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #625
    Longwy, France

    Een uitgebreid servies met decor ‘Mikado’, bestaande uit 10 kleine borden, 22 middelgrote borden, 6 grote borden, 12 diepe borden, twee kleine en een grote groentenschaal, een sauskom, een hoge en een lage gebakschaal, twee terrines met onderschaal en een grote ronde schotel. Onderaan gemerkt.

    Un vaste ensemble de vaisselle au décor 'Mikado', composé de 10 petites assiettes, 22 assiettes moyennes, 6 grandes assiettes, 12 assiettes profondes, deux petits et un grand pot de légumes, une saucière, une un plat à pâtisserie haut et un plat bas, deux terrines avec plat inférieur et un grand plat rond. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Een gefineerde mahoniehouten tafel op centrale driepoot.

    Table en placage d’acajou sur tripode central.
    No longer available
    Dim. Ø: 104 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #400

    Een kippenpak. Carnavalskostuum.

    Costume de poulet pour carnaval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #482

    Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.

    Vase balustre en porcelaine à six faces aplaties et décoré d'un décor floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. (h: 69 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #636

    Een Afrikaans houten stoeltje.

    Une chaise africaine en bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #545

    1 gouden munt “Boudewijn I, 25 jarig jubileum, 1951- 17 juli 1976.”. Au 900/1000. België 1975.

    1 pièce d'or Baudouin I. Commémorant son jubilé de 25 ans (1951-1976). Au 900/1000. Beglique 1975.
    No longer available
    Dim. (6,47 g)
    Estimate: € 250 / 300
  • #78

    Een bolle vaas en een kruik van aardewerk. De eerste met restant van een merkteken.

    Un vase rond et une cruche en terre cuite. Le premier avec le restant d'une marque.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248

    Een opaalglazen siervaas met blauw en verguld decor.

    Un vase décoratif en verre opale à décor bleu et doré.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More