Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.
Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.
Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.

Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.

Une pendule de cheminée en marbre blanc. Balancier et clé manquantes.
Dim. h: 33 cm
SKU: 9903210088.
Category: Klok.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #88
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #81

    Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, getooid met een ruiter. Achterpootjes manco. Met sleutel, zonder slinger.

    Une pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée d'un cavalier. Pattes arrière manquantes. Avec clé, sans balancier.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een ronde wandklok met achterglasdecor en -wijzerplaat.

    Une horloge ronde avec décor et cadran sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #436
    Enregistreurs Lambert, Saint Nicolas d'Aliermont

    Een oude stempelklok met zware eikenhouten kast. Gemerkt in de wijzerplaat.

    Ancienne horloge de pointillage dans une caisse en chêne. Marque sur l’écran.
    No longer available
    Dim. l: 114 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #138

    Een goudgepatineerde zamakken schouwpendule, getooide met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder stolp. Met slinger en sleutel.

    Pendule en régule doré surmontée d’une allégorie du moisson. Sous globe. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #213

    Een bronzen schouwpendule, gedragen door een olifant en getooid met een man met parasol. Parijs.

    Une pendule de cheminée en bronze, portée par un éléphant et ornée d'un homme avec un parasol. Paris.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #407
    Kundo

    Een tafelklokje in kast van messing en glas.

    Une horloge de table dans un boîtier en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #234

    Een gefineerde kolompendule met verguld bronzen monturen. Met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule à colonne en bois de placage avec des montures en bronze doré. Avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #397
    Kundo

    Een tafelklokje in kast van messing en glas.

    Pendule de table en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #143
    Cormann & co., Bruxelles

    Een schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met twee vissersjongetjes. Het uurwerk gemerkt.

    Une pendule de cheminée en bronze doré au feu, ornée de deux garçons de pêcheur. Le mouvement est marqué.
    No longer available
    Dim. H. 35 x B. 45 cm
    Estimate: € 200 / 250

Other lots in this auction

  • #235

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct. en een centrale briljant van +- 0,90 ct. EVS2.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,56 ct. Et d'un diamant central de + - 0,90 ct. EVS2.
    No longer available
    Dim. 4,38 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #547

    “Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.

    Nu féminin sur peau d'ours . Un groupe de bronze viennois à patine bicolore. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 5 x 20 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #597

    Een grote houten speelgoedlocomotief. Twee wielen manco.

    Une grande locomotive jouet en bois. Deux roues manquantes.
    No longer available
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #142
    Hendrik Van Leeuwen Van Oudewater
    Period: 1890 - 1972

    “Brug bij Broek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    “Pont près de Broek”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #25

    Een 18 K geelgouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 10,34 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #217

    Vier diverse doosjes van massief zilver, geciseleerd of geniëlleerd, waarvan drie poederdoosjes en een andere. Iran en Noord-Afrika, medio XXste eeuw.

    Quatre boîtes diverses en argent massif, ciselées ou niellées, dont trois sont des boîtes à poudre et une autre. Iran et Afrique du Nord, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 240 g brut - Ø 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #628
    Capodimonte

    Een meerkleurig kunststoffen kraanvogel naar ontwerp van Guiseppe Armani.

    Une grue en plastique multicolore conçue par Guiseppe Armani.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #254

    Bekertje van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen en arabesken. Onderaan gemerkt 840/1000 en makersmerk.

    Coupe en argent martelé et ciselé à décor de frises florales et d'arabesques. Marquée en bas 840/1000 et poinçon de maître.
    No longer available
    Dim. H. 7,5 cm - 124 g
    Estimate: € 70 / 100
  • #642
    Huysmans

    “Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.

    “Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #501

    Een kleine balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met famille-rose decor.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #445

    “Wijze met ruyi”. Een fijn gesculpteerde houten netsuke. XIXe eeuw. Gesigneerd.

    Sage avec ruyi . Un netsuke en bois finement sculpté. XIXème siècle. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #207
    Salvador Dali

    Een Menorah van verguld brons op marmeren voet. 103/250. ED. David Modai 1980.

    Une Menorah en bronze doré sur un socle en marbre. 103/250. Ed. David Modai 1980.
    No longer available
    Dim. 51 x 31 cm
    Estimate: € 2700 / 3000
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More