Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.
Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.
Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.

Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.

Une pendule de cheminée en marbre blanc. Balancier et clé manquantes.
Dim. h: 33 cm
SKU: 9903210088.
Category: Klok.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #88
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #436
    Enregistreurs Lambert, Saint Nicolas d'Aliermont

    Een oude stempelklok met zware eikenhouten kast. Gemerkt in de wijzerplaat.

    Ancienne horloge de pointillage dans une caisse en chêne. Marque sur l’écran.
    No longer available
    Dim. l: 114 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #138

    Een goudgepatineerde zamakken schouwpendule, getooide met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder stolp. Met slinger en sleutel.

    Pendule en régule doré surmontée d’une allégorie du moisson. Sous globe. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #234

    Een gefineerde kolompendule met verguld bronzen monturen. Met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule à colonne en bois de placage avec des montures en bronze doré. Avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #397
    Kundo

    Een tafelklokje in kast van messing en glas.

    Pendule de table en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #213

    Een bronzen schouwpendule, gedragen door een olifant en getooid met een man met parasol. Parijs.

    Une pendule de cheminée en bronze, portée par un éléphant et ornée d'un homme avec un parasol. Paris.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #209

    Een ronde wandklok met achterglasdecor en -wijzerplaat.

    Une horloge ronde avec décor et cadran sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143
    Cormann & co., Bruxelles

    Een schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met twee vissersjongetjes. Het uurwerk gemerkt.

    Une pendule de cheminée en bronze doré au feu, ornée de deux garçons de pêcheur. Le mouvement est marqué.
    No longer available
    Dim. H. 35 x B. 45 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #81

    Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, getooid met een ruiter. Achterpootjes manco. Met sleutel, zonder slinger.

    Une pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée d'un cavalier. Pattes arrière manquantes. Avec clé, sans balancier.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #407
    Kundo

    Een tafelklokje in kast van messing en glas.

    Une horloge de table dans un boîtier en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #561

    Een paar rumtöpfe van Duits aardewerk met een blauw decor.

    Une paire de rumtöpfe de poterie allemande avec un décor bleu.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #673

    Een lot tin, waarvan een litermaat, een schaal met oren, een grote schotel en elf bordjes, grotendeels met de roos gekeurd. Plus een klein Hollands schaaltje.

    Lot d'étain, dont un litre, un bol avec poignées, une grande soucoupe et onze assiettes, la plupart marquées de la rose. Plus un petit plat hollandais.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #538

    Een verguld bronzen Thaise Boeddha.

    Un Bouddha thaï en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #663

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een wijnemmer en een cakemes van Christofle, een dienblad, een mes en twee taartscheppen, een serveertang, een kinderbeker en -lepel en twee slabestekken, waarbij één set met 800‰ zilveren handvatten.

    Lot de métal argenté, composé d'un seau à vin et d'un couteau à gâteau Christofle, d'un plateau, d'un couteau et de deux couverts à gâteau, d'une pince de service, d'une tasse et cuillère pour enfants et de deux couverts à salades, un ensemble avec poignées en argent 800 ‰.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm (emmer)
    Estimate: € 45 / 65
  • #635

    1 gouden munt van 100 CAD. St. John’s Newfoundland. Au 917/1000. Canada, 1983. Recto: Queen Elizabeth II, verso: anker, schip en gebouw. In etui en certificaat van Royal Canadian Mint.

    1 pièce d'or de 100 CAD. St. John's Terre-Neuve. Au 917/1000. Canada, 1983. Recto: Reine Elizabeth II, verso: ancre, navire et bâtiment. En étui et certificat de Royal Monnaie canadienne.
    No longer available
    Dim. (16,96 g)
    Estimate: € 700 / 800
  • #641

    Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.

    Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #260

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en een centrale robijn van +- 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et d'un rubis central de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,54 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #414

    “Personages op straat”. Potlood op papier. Draagt monogram.

    ”Personnages dans la rue”. Crayon sur papier. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #38
    Val-Saint-Lambert

    Kratervormige art deco vaas van geslepen en in de massa groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase art déco en forme de cratère en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #495

    1 gouden munt van 3000 rupees, “Conservation”. Verso: schroefhoorngeit. Au 900/1000. Pakistan.

    1 pièce d'or de 3000 roupies, Conservation . Verso: Markhor. Au 900/1000. Pakistan.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 2700 / 3200
  • #54
    Alice Colin
    Period: 1878 - 1962

    “Zicht op de Schuttershofstraat te Diest”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Vue de la Schuttershofstraat à Diest” . Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #367

    Een lot boeken: - “Eigen aard. Overzicht van het Vlaamse volksleven”. Prof. Dr. K. C. Peeters. Uitg. De Vlijt. Antwerpen, 1963. - “Les Belges Illustres. Drie delen. Ed. Librairie Nationale. Brussel, 1844 & 1845. - “Les Hommes Célèbres de la France”. Louis Dumas. Ed. Alfred Mame et Fils. Tours, 1883.

    Lot de livres: - Eigen aard. Vue d'ensemble de la vie populaire flamande . Prof. Dr. KC Peeters. Ed. De Vlijt. Anvers, 1963. - Les Belges Illustres. Trois volumes . Ed. Librairie Nationale. Bruxelles, 1844 et 1845.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More