Similar lots by type
-
#726
Een gebeeldhouwde en groengepatineerde zuilvormige piëdestal.
Un piédestal en forme de colonne sculptée et patinée verte.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/100 -
#812
Een messingen tafeltje met groen marmeren blad.
Petite table en laiton à tablette en marbre vert.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 40/80 -
#631Barreau
“Classicistisch vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld. Met inscriptie ‘Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865.
“Femme classique”. Statue en bronze. Inscrit “Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865”.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#608
Gietijzeren kindje met vlinder.
Enfant au papillon en fonte.No longer availableEstimate: € 600/650 -
#590
Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200/300 -
#593
“Diana”. Een gegoten tuinbeeld.
Diana . Une statue de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 500/800 -
#233
Een paar cassolettes van marmer en brons, versierd met engelen en bloemenguirlandes.
Une paire de cassolettes en marbre et bronze décorées d'anges et de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 300/400 -
#713
Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/150 -
#675
Een paar arduinen boekensteunen, versierd met gesculpteerde houten Boeddha’s. Enkele beschadigingen.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#673
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500/1800 -
#721
Twee Boeddhistische messingen beeldjes. Het grootste met kleine manco.
Deux figurines bouddhistes en laiton. La plus grande avec un petit défaut.No longer availableDim. h: 12 & 23 cmEstimate: € 60/80 -
#573
Een arduinen console in drie vlakken.
Console à trois surfaces en pierre de taille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 30/50 -
#762
Een gepolychromeerd houten gans.
Une oie en bois polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35/45 -
#241Albert PoelsPeriod: 1903-1984
Een bas-reliëf van geglazuurd terracotte, ontworpen voor Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Gemonogrammeerd.
Un bas-relief de terre cuite à glaçure, conçu pour Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#601
Een meerkleurig porseleinen Guan Yin met zestien armen.
Une porcelaine multicolore Guanyin avec seize bras.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 180/240 -
#697Florence - Capodimonte
“Dame met kruik en bloemen”. Een beeld van kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1982.
Dame avec cruche et fleurs . Une statue en plastique d'après un dessin de Guiseppe Armani. Marquée et datée de 1982.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100/120 -
#580
Een gebeeldhouwd houten Boeddhahoofd.
Une tête de Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/300 -
#693
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#521
Een golvend deels geglazuurd aardewerken kunstwerkje. Gesigneerd ‘Fritz Wotruba’.
Une œuvre d'art en faïence ondulée partiellement émaillée. Signée Fritz Wotruba .No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 220/240 -
#518
“Abstract”. Een zwartgepatineerd beeld van terracotta. Onderaan gemonogrammeerd ‘HH’ (voor Hartung?) en genummerd.
Abstrait . Une statue en terre cuite patinée noire. Monogrammée HH (pour Hartung?) Et numérotée en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220/240 -
#583
Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#633
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480 -
#538M. Dolfi
“Vrouw met kruik op kameel”. Een beeld van gepatineerd brons en gesculpteerd albast. Manco’s en restauraties aan het albast. De groen marmeren sokkel gebroken.
Femme avec un pot sur un chameau . Une sculpture en bronze patiné et albâtre sculpté. Des manquants et des restaurations sur l'albâtre. Base en marbre vert cassé.No longer availableDim. h: 50 cm (zonder sokkel)Estimate: € 150/250 -
#641
Drie terracotta paarden in de geest van de Tang-periode. Twee oortjes manco.
Trois chevaux en terre cuite dans l'esprit de l'époque Tang. Deux oreilles manquent.No longer availableDim. h: 30 - 36 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#154Piet J. Neuckens
“De Vogelliefhebber” en “De Koffiemaalster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
The Bird Lover et The Coffee Grinder . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 160/240 -
#111
Een paar creamware knobbelvazen met een decor van ooievaars en pijnbomen à la japonnaise. Onderaan genummerd.
Paire de vases à bouton en creamware à décor de cigognes et de pins à la japonaise. Numérotés en bas.No longer availableDim. H.52 cmEstimate: € 100/120 -
#411
“The Third Book of 50 hit songs composed by John Lennon & Paul MacCartney”. Ed. Northern Songs Ltd 1970. Slijtage. We voegen er de vier kleurenfoto’s uit de Dubbele Witte (1968) aan toe.
Le troisième livre de 50 chansons à succès composées par John Lennon & Paul MacCartney . Ed. Northern Songs Ltd 1970. Usures. Nous ajoutons les photos en quatre couleurs du Double White (1968) .No longer availableEstimate: € 40/50 -
#683
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200/240 -
#469Benny Want
“Het verleden voorbij”. Olieverf op paneel. Achteraan gesigneerd.
Het verleden voorbij. Huile sur panneau. Signée au dos.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#698
Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60/70 -
#780
Een armstoel van zwartgelakt en goudgepatineerd hout in directoire-inspiratie
Un fauteuil en bois laqué noir et patiné or d'inspiration Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#624
“Personages”. Een collage. Op de achterzijde gesigneerd ‘Louis Van Lint 1971’
“Personnages”. Collage. Signé au verso Louis Van Lint 1971.No longer availableDim. 24 x 14 cmEstimate: € 90/110 -
#178Val St. Lambert
Een grote siervaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un grand vase décoratif en cristal taillé et bleu double. Marqué.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/200 -
#465
Een poëzie boekje van fluweel met spreuken en tekeningen vanaf 1907.
Un livret de poésie en velours avec des sorts et des dessins de 1907.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 80/120 -
#474Benny Want
“De verschijning”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
L'apparition . Huile sur toile. Signée et datée '94.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#132Raymond Buelens
“Winter in ‘t bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1991. Achteraan met certificaat.
L'hiver dans la forêt . Huile sur panneau. Signée et datée 1991. Dos avec certificat.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 80/120