#351Lladro
‘Bird in the nest’, een Lladro beeld, modelnr 1299 in originele verpakking.
'Bird in the nest', a Lladro figurine, model number 1299 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30/50 -
#437Val Saint Lambert
Een kleurloze kristallen tafellamp, onderaan gemerkt.
A colorless crystal table lamp, marked at the bottom.No longer availableDim. 54 x 40cmEstimate: € 100/150 -
#5
Een Murano glazen beeld van een haan, met groen in de massa.
#219
‘Schaapskudde met herder’, olieverf op doek, draagt handtekening rechts onder.
#68Lladro
"Scarecrow and the Lady", a Lladro figurine, model no. 5385 in original packaging.No longer availableDim. 80Estimate: € 60/80 -
#644Imari
Een Imari porseleinen vaas met flora en vogels in het decor.
#369
Een ingekleurde ets, getekend buiten de plaat ‘Marten Van Der Hoop’.
#597
Een Chinese cloisonné vaas met meerkleurig floraal decor op houten sokkel.
#477Falks
Een vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#651Lladro
‘We can’t play’, een Lladro beeld, modelnr 5706 in originele verpakking.
"We can't play," a Lladro figurine, model number 5706 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30/50 -
#532Van Schuylenbergh
“Abstracte compositie met vrouwenportret.” Acryl op papier. Gesigneerd.
#410
Een zilveren ketting met hanger bezet met diamand oude slijp, +- 0,20 ct.
A silver chain with pendant set with old cut diamonds, approx. 0.20 ct.No longer availableDim. 8,54 gEstimate: € 150/200