Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. Kopjes en schoteltjes, diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
Een wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. Kopjes en schoteltjes, diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
Een wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. Kopjes en schoteltjes, diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
Fischner

Een wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.

A white porcelain coffee and tea service with a swirl motif. Marked on the bottom. Cups and saucers, various plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 milk jugs, 3 bowls, and a small dish.
SKU: 2410230696.
Auction day: 25 October 2023 19:00
Catalogue #696
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #536

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    No longer available
    Dim. 295 x 420cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #514
    Harry Buyck
    Period: °1928-2017

    “Tafereel op zebrapad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Scene on Zebra Crossing". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #692

    Een eikenhouten schrijfmeubeltje met klapblad. Vier bewerkte poten met kruisverbinding. Evenals een Engelse swivel chair van notenhout, met beklede zitting en pivoterend op een vierpoot

    An oak writing desk with drop leaf. Four embellished legs with cross connection. As well as an English swivel chair made of walnut, with upholstered seat and pivoting on a four-legged base.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #148
    Lladro

    ‘Oriental Music’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1491, 835/5000 in originele verpakking.

    "Oriental Music", limited edition Lladro figurine, model number 1491, 835/5000, in original packaging.
    No longer available
    Dim. H: 31.5cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #135

    Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.

    A solid oak linen cupboard, two-door. Repair to small piece above hinge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1917.

    "Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1917 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 99cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #153
    A. Gaudez

    “La déclaration”. Een gepatineerde bronzen groep. Gesigneerd Gaudez.

    "The declaration". A patinated bronze group. Signed Gaudez.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #351
    Lladro

    ‘Bird in the nest’, een Lladro beeld, modelnr 1299 in originele verpakking.

    'Bird in the nest', a Lladro figurine, model number 1299 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #648

    Een blauwe glaspasta lamp.

    A blue glass paste lamp.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #83
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa, onderaan gemerkt.

    A vintage crystal Val Saint Lambert vase with red in the mass, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26,5 x Ø20cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #74

    “Vrouwelijke heilige”. Olieverf op koper. Vlaamse School, vroeg XIXde eeuw. Letsels.

    "Female saint." Oil on copper. Flemish School, early 19th century. Injuries.
    No longer available
    Dim. 18 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #572

    Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.

    Un porte-manteau vintage chromé avec des porte-parapluies.
    No longer available
    Dim. h: 159 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More