Other lots by Kaiser W. Germany
#288Een elektrische insectendoder in de vorm van een pinguin. De adapter ontbreekt.
An electric insect killer in the shape of a penguin. The adapter is missing.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 5 / 10 -
#32Een Japanse Imari vaas. Vroeg 20ste eeuws.
A Japanese Imari vase. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 31 x Ø 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#51Een set van twee verchroomde kandelaars voor vijf kaarsen elk.
#248Een serveerwagentje van hout. In orde te brengen.
A wooden serving trolley. To be restored.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 77 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
#64“Guanyin”. Een Chinees porseleinen beeld.
"Guanyin". A Chinese porcelain figurine.No longer availableOnline onlyDim. 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Een lot van twee presenteerschalen van verzilverd metaal. Eén op voet, de andere op een draaischijf met glazen binnenschaal.
A lot of two silver-plated presentation trays. One on a base, the other on a turntable with a glass inner tray.No longer availableOnline onlyDim. h 13, Ø 25 cm & Ø 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#294Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
#114Een Vlaams aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabak’ met restauratie aan het deksel.
#156OrussEen lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
#297Een houten schildersezeltje.
A wooden painter's easel.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 28,5 cmEstimate: € 20 / 40