#550Omega AutomaticEen roestvrij stalen herenhorloge - Seamaster Cosmic 2000. Met weekdag indicator. Verkleuring van de wijzerplaat, en enkele krassen op het glas.
A stainless steel men's watch - Seamaster Cosmic 2000. With day indicator. Discoloration on the dial, and some scratches on the glass.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#491BambaraEen gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.
#33Een bronzen beeldje van een zittende poes, naar Barye.
#396Een rechthoekige salontafel in Engelse stijl. Met twee klapblaadjes.
A rectangular coffee table in English style. With two drop leaves.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 35 / 45 -
#433Een lot van 3 blauw-wit Chinees porseleinen schoteltjes met floraal decor. 19e eeuws, onderaan gemerkt. Provenance, verso gelabeled Galerie Stampaert.
A lot of 3 blue and white Chinese porcelain saucers with floral decoration. 19th century, marked at the bottom. Provenance, labeled verso Galerie Stampaert.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.
#450Een set van drie lange parelhalssnoeren.
Three long pearl necklaces.No longer availableDim. L:44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#237Aristide De RanieriPeriod: 1865 - 1929“Bloemenmeisje”, een beeld in terracotta, gesigneerd Aristide De Ranieri en genummerd 139 - 70.
"Flower girl", a terracotta sculpture, signed by Aristide De Ranieri and numbered 139 - 70.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 120 / 180 -
#189Vier stuks Hollands art nouveau plateelwerk. Een knobbelvaas van Goedewagen-Distel (H. 28 cm), een balustervaas en een obconische vaas (H. 24,5 cm) van Fiso Goedewagen (H. 23 cm) en een coupe van De Distel gemerkt Friso (H. 13 cm).
Four pieces of Dutch Art Nouveau pottery. A knobbly vase by Goedewagen-Distel (H. 28 cm), a baluster vase and an obconical vase (H. 24.5 cm) by Fiso Goedewagen (H. 23 cm), and a bowl by De Distel marked Friso (H. 13 cm).No longer availableEstimate: € 100 / 150