Other lots in this auction
-
#294
“Sterrenbeeld maagd”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 24/53 buiten de plaat. Bijgevoegd een gesigneerd blaadje met penstudies.
Vierge du zodiaque . Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 24/53 à l'extérieur de la plaque. Joint une feuille signée avec des études à l’encre.No longer availableDim. 10 x 10 & 20 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#172Lazar Volovick
“De pianiste”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La pianiste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 350 / 450 -
#561
Een grote bolle vaas van Chinees porselein met een decor van pioenen en vogels en met vergulde teksten op kobaltblauwe fond.
Un grand vase rond en porcelaine de Chine décoré de pivoines et d'oiseaux et de textes dorés sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#236
Een salontafel met ovaal glazen blad, gedragen door bronzen halfnaakte vrouwen op een schelp.
Une table basse avec un plateau en verre ovale porté par des femmes en bronze à moitié nues sur une coquille.No longer availableDim. 115 x 70 (blad)Estimate: € 200 / 240 -
#67
Een backgammon met gedraaide houten schijven en benen dobbelstenen.
Un backgammon avec des disques en bois tourné et des dés en os.No longer availableDim. 12 x 46 x 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#318
Een lot van elf boeken met betrekking tot Antwerpen:- “Tussen kaai en schip”- “De zijdenijverheid te Antwerpen”- “Geschiedenis van Borgerhout”- “100 jaar Zuid”- “V-bommen op Antwerpen”- “Dit waren de semini’s kinderen”- “Borgerhoutse kunstenaars”- “Antwerpen door de eeuwen heen”.- “Marnix van Sint Aldegonde”- “Antwerpen van Romeins veer tot wereldhaven”- “25 années de vie Anversoise”
Un lot de onze livres sur Anvers: - “Tussen kaai en schip”- “De zijdenijverheid te Antwerpen”- “Geschiedenis van Borgerhout”- “100 jaar Zuid”- “V-bommen op Antwerpen”- “Dit waren de semini’s kinderen”- “Borgerhoutse kunstenaars”- “Antwerpen door de eeuwen heen”.- “Marnix van Sint Aldegonde”- “Antwerpen van Romeins veer tot wereldhaven”- “25 années de vie Anversoise”No longer availableEstimate: € 55 / 80 -
#472Goebel
Artis Orbis. Een rechthoekige schotel met een afbeelding naar Klimt, genummerd 383/1500 en een ronde schotel met een afbeelding naar Rosina Wachtmeister, genummerd 985/1000.
Artis Orbis. Une assiette rectangulaire avec une image d'après Klimt, numérotée 383/1500 et une assiette ronde avec une image d'après Rosina Wachtmeister, numérotée 985/1000.No longer availableDim. 36 x 30 & Ø 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#633
Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van diverse personages. Stempel onderaan.
Un pot de gingembre en porcelaine de Chine décoré de divers caractères. Cachet en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#310
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 7,15 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#587Lladro
Een paard van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Un cheval en porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 280 -
#100
Een 18 karaats geel gouden ketting en hanger bezet met een munt van 5 dollar bezet met een Indianenhoofd.
Un collier et un pendentif en or jaune 18 carats sertis d'une pièce de 5 $ sertie d'une tête d'Indien.No longer availableDim. 31,60 g. L 34,5 cm Ø 6,3.Estimate: € 900 / 1000 -
#636
Een notenhouten violontafel met gesculpteerde en opengewerkte versieringen in Lodewijk XV-stijl.
Une table de violon en noyer à décor sculpté et ajouré de style Louis XV.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 160