#425
Een gouden 10 Franse Franc. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.
#614
Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig kristal.
#157
Theepot van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen rond uitsparingen met personages en dieren in acht lobben op de buik. Houten handvat. Perzië, milieu XXste eeuw. Onderaan gemerkt 84 (840/1000) en makersmerk.
#280
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,82 ct. FVVS1.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#132
“Vaas met bloemen” Lithografie.
#433
“H. Nicolaas van Mozaisk”. Reisicoontje.
#541
#502
“Compositie”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd.
#499
Zittende Luba moeder met zogende tweeling. Houten beeld. DRC.
#311
Een recente replica van een oude Victrola slingergrammofoon met koperen hoorn.
#324Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961
Hauts-fourneaux, Sambre et Moselle; Au Pays Noir; Un coin du Long-Rocher; Brouillard dans la Fôret; Brouillard sur la Sambre et Vue du bois. Lot de six peintures à l’huile sur toile.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 150 -
#49
Nature morte aux roses . Huile sur toile sous verre. Sans signature.No longer availableDim. 47 x 30 cmEstimate: € 50 / 80