Other lots in this auction
-
#71Kaiser w. Germany
Een porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Ming”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany "Ming".No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#149Maria Innocentia Hummel
Een lot van 3 Hummeltjes met schade:-”Goose Girl”, 47/0, TMK1, 1935-1949, U.S. Zone.-”Little Fiddler”, 99/0, TMK2, 1950-1955.-”Apple Tree Girl”, 141/3/0, TMK2, 1950-1955.
lot of 3 Hummels with damage: -”Goose Girl”, 47/0, TMK1, 1935-1949, US Zone. -"Little Fiddler", 99/0, TMK2, 1950-1955. -"Apple Tree Girl", 141/3/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 14.5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#223
Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
A Louis XVI style armchair with fluted back.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#54
“Don Quichot.” Houten sculptuur.
"Don Quixote." Wooden sculpture.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 58 cmEstimate: € 35 / 50 -
#118
Een kistje in messing met een middeleeuws tafereel.
A brass box with a medieval scene.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 9 x 21 x 11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#195Capo di Monte
Een Capo di Monte beeld van een dame met gekleurde kleding. Op een bamboe sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 100 / 200 -
#206
Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
A pair of gilded plaster angels. One wing broken. We add a small wall console to it.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#73Kaiser w. Germany
Een porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Mandschu”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany “Mandschü”.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#251
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf of brown glazed earthenware. Barvaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#56Dresden
Een klein rechthoekig vaasje met bloemdecor. We voegen er twee hoedenspelden aan toe.
A small rectangular vase with floral decoration. We add two hat pins to it.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 13 cmEstimate: € 45 / 50 -
#290
Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#185
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100